Programy

Piotr skomentował wytypowanie Szahiry do opuszczenia programu

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Piotr Czechowski z "Hotelu Paradise 6"

"Hotel Paradise" kolejny raz udowodnił widzom swoją nieprzewidywalność. Decyzją nowych uczestników, wszyscy mieszkańcy willi w Panamie musieli wytypować, kto powinien opuścić program. Wybierali między Grzegorzem, Hanią i Szahirą. Piotr, którego partnerka została wyeliminowana, pożegnał ją w pięknych słowach. "Może to jeszcze nie koniec".

6. edycja "Hotelu Paradise" od samego początku wzbudza wiele emocji. Wszystko za sprawą sojuszy i paktów, które są codziennością mieszkańców panamskiego raju. Niestety jedną z ofiar takich umów okazała się Szahira. Jej programowy partner zdobył się na kilka słów pożegnania. 

"Hotel Paradise 6". Piotr żegna Szahirę 

Piotr i Szahira byli jedną z dwóch, najbardziej zadeklarowanych wobec siebie par 6. edycji show. Wspólnie ustalili, że będą razem kroczyć przez program i starać się nie poddawać sile grupy. Sielanka szybko została przerwana a Szahira tuż przed Rajskim Rozdaniem musiała opuścić program. 

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Odpada dziewczyna, z którą mogłem śmiać się, żartować, gadać bez końca i po prostu dobrze się bawić. Dziewczyna, która sprawiła, że mogłem się otworzyć i poczuć swobodnie w totalnie niekomfortowych dla mnie warunkach. Dziękuję Szahi za każdy dzień w hotelu, za rozmowy, za wygłupy, za grę w warcaby z kamyków i za prowizorycznego ping-ponga w jadalni. Za każde piękne słowo i każdego wypitego drinka. Bądź sobą i bądź silna, tak jak do tej pory - świat stoi przed Tobą otworem, nie spier… tego. (...) A kto wie, może to jeszcze nie koniec…" - napisał Piotr w swoim poście na Instagramie. 

"Hotel Paradise 6" - co wydarzyło się w odcinku? 

Wyeliminowanie Szahiry z programu wzbudziło w uczestnikach skrajne emocje. Dla jednych oznaczało to koniec budowania relacji i nadchodzących trudności na Rajskim Rozdaniu. Dla innych było to pożegnanie, na które czekali. Piotr nie krył żalu i smutku wywołanego nagłym i niespodziewanym rozbiciem pary. To jednak otworzyło mu drogę do nowej relacji. 

Camilla, która jako jedna z trzech osób decydowała, którzy uczestnicy trafią do zagrożonej trójki, przyznała, że najbardziej spodobał się jej Piotr. Gdyby miała taką możliwość, to właśnie z nim chciałaby kroczyć przez program. Podczas rozmowy w basenie pojawiła się nawet obopólna deklaracja, że na najbliższym Rajskim Rozdaniu mogą na siebie liczyć. Czy tak się stanie? 

Zapraszamy do oglądania "Hotelu Paradise" od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 oraz w player.pl o godzinie 20:35.

Piotr z "HP" żegna Szahirę
IMG_0449

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości