Programy

Klaudia El Dursi komentuje odejście Szahiry z "Hotelu Paradise"

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

Szahira Bisiorek odpadła z "Hotelu Paradise". Jej odejście budzi wiele emocji. Prowadząca Klaudia El Dursi skomentowała odejście uczestniczki w swoich mediach społecznościowych.

Trwa szósta edycji panamsiego show. Losy uczestników w "Hotelu Paradise" są przewrotne. Prowadząca program Klaudia El Dursi towarzyszy im w najważniejszych momentach gry w hotelu. 

W każdej edycji jesteśmy zaskakiwani konkurencjami, które uczestnicy muszą wykonywać. Nie inaczej jest z zadaniami, które otrzymują w rajskich listach. Ostatnio nowi mieszkańcy hotelu: Camilla, David i Dawid musieli wskazać 3 osoby, które nie mają szansy na poważniejsze relacje w hotelu.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szahira Bisiorek odpada z "Hotelu Paradise"

Szahira Bisiorek była od samego początku w szóstej edycji panamskiego show. Na początku nie mogła stworzyć z nikim szczerej, prawdziwej relacji. Dopiero kiedy w jednym z odcinków wszedł Piotr, udało jej się znaleźć bratnią duszę.

Dziewczyna została jednak wytypowana do opuszczenia programu w wyniku głosowania mieszkańców hotelu. Klaudia El Dursi postanowiła skomentować tę sytuację na Instagramie.

"Bardzo smutny moment, aż ciężko coś powiedzieć. Tyle łez, tyle emocji, smuteczek" - powiedziała na InstaStory gwiazda.

Prowadząca program dodatkowo wyjaśniła, że gdyby to ktoś z pierwotnej ekipy hotelu wybierał ludzi do opuszczenia programu, to byliby to nowi członkowie hotelu, a taki wybór byłby niesprawiedliwy.

Na profilu Klaudii El Dursi mogliśmy też zobaczyć komentarz Szahiry Bisiorek po opuszczeniu hotelu.

"No trudno, tak musiało być, wszystko jest po coś. Może rajski bóg mnie wysłucha i wrócę" - zażartowała.

Klaudia El Dursi komentuje odejście Szahiry

Kolejne Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise"

W szóstej edycji nie brakuje charakternych postaci i zwrotów akcji. Przed nami kolejne Rajskie Rozdanie. Piotr Czechowski po odpadnięciu Szahiry Bisiorek nie wie do kogo podejść. Chłopak zastanawia się, czy wybrać Camillę, czy Anastazję.

Również pod znakiem zapytania jest relacja Adama Podwapińskiego i Angeliki Nowickiej, którzy pokłócili się. Chłopak postanowił zmienić stosunek do dziewczyny, po tym jak zobaczył, że spodobał się jej nowy uczestnik David Androvic.

Wszystko w hotelu jest zmienne, a jak będzie tym razem na Rajskim Rozdaniu, zobaczymy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości