Tak namiętnej zabawy w "HP" jeszcze nie było. Te sceny nie trafiły do odcinka

Namiętna gra w "Hotelu Paradise" zaskoczyła uczestników
Namiętna gra w "Hotelu Paradise" zaskoczyła uczestników
Źródło: player.pl
Zaledwie jeden dzień dzieli nas od wielkiego finału "Hotelu Paradise". Trzy pary, które powalczą o wygraną, musiały zmierzyć się z zadaniem, jakiego jeszcze w programie nie było. Wykonywali polecenia związane z dotykiem i bliskością. Zachowanie Mikołaja i Moniki wywołało największe emocje. Pokazali, co naprawdę ich łączy?

"Bonusy z raju" kolejny raz zaskoczyły widzów. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w głównym odcinku programu, pokazano erotyczne zadanie uczestników. Niewinna zabawa na plaży zmieniła się bowiem w grę pełną namiętności. 

"Hotel Paradise 6". Namiętna zabawa uczestników 

Tuż przed ostatnią i najważniejszą Pandorą w programie, półfinałowe pary zostały zaproszone na panamską plażę. To tam czekała na nich gra, w której wzajemnie musieli wymyślać sobie zdania. Niewinna zabawa szybko przeistoczyła się w chwile pełne namiętności. Pierwszym z intymnych zadań było polecenie do Davida, który musiał… polizać z czułością ucho Angeliki. Bez wahania przystąpił do czynów a po radości i aplauzach pozostałych można było się domyślić, że to dopiero początek. 

Ciekawe zadanie otrzymał także Grzegorz. Zapominając o niesnaskach, które od kilku dni roztaczały czarne chmury nad jego parą, miał zrobić "malinkę" na wybranej przez siebie części ciała Magdy. Nikogo nie zdziwił fakt, że wybrał na tę okazję górną część uda partnerki. W wykonanie zadania wczuł się na tyle mocno, że na nodze uczestniczki show pojawiła się krew... z dziąseł Grzegorza. Ukąszenie Grzegorza okazało się jednak niegroźne a uczestnicy, nabierając apetyt na więcej, przystąpili do dalszych, namiętnych gier. 

Grzegorz i Magda z "HP"
Grzegorz i Magda z "HP" pogodzili się?
Grzegorz i Magda z "HP"
Źródło: player.pl

Mikołaj i Monika z "HP" w namiętnym pocałunku 

Mimo krwawego pocałunku Grzegorza i intymnych buziaków po uchu Angeliki, największe emocje wzbudził namiętny pocałunek Mikołaja i Moniki. Choć towarzyszyło im lekkie zakłopotanie, a sama bliskość nie trwała długo, wiwaty pozostałych zweryfikowały, kto najlepiej wykonał powierzone mu zadanie. 

Monika i Mikołaj z "HP"
Mikołaj i Monika z "HP" w gorącym pocałunku
Monika i Mikołaj z "HP"
Źródło: player.pl

W grze na plaży pojawiły się też elementy ćwiczeń, czy klapsów wymierzanych pozostałym. To niestety ostatnia konkurencja, którą mogli obejrzeć widzowie "Hotelu Paradise". Już 18 listopada o godzinie 20:35 na antenie TVN 7 zobaczymy wielki finał. Kto stanie na ścieżce lojalności? O tym przekonamy się już niedługo. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości