Znamy pierwszych uczestników "Hotelu Paradise 6"! Zobaczcie, kim są!

Kto zamieszka w "Hotelu Paradise"?
Kto zamieszka w "Hotelu Paradise"?
Źródło: TVN7
Nowa edycja "Hotelu Paradise" już niedługo w TVN7 i Playerze. Zanim przeniesiemy się do upalnej Panamy, podgrzewamy atmosferę, podając nazwiska nowych uczestników. Kim są szczęśliwcy, którzy wylądują w raju?

Premiera 6. edycji "Hotelu Paradise" bedzie miała miejsce jeszcze w sierpniu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 29 sierpnia 2022 roku o godzinie 20.30 w stacji TVN7. Zobaczcie, kim są pierwsi uczestnicy!

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise" - kim jest?

Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise"
Anastazja Pasternak z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Anastazja Pasternak to wysportowana 23-latka, która mieszka w Warszawie. Pochodzi z Ukrainy. Pracuje jako Social Media Manager. Lubi, gdy dużo się dzieje i nie boi się próbować nowych rzeczy. Ma nadzieję, że znajdzie w "Hotelu Paradise" miłość życia i partnera, który w przeciwieństwie do poprzedniego będzie stawiał na pierwszym miejscu ją, a nie pracę.

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise" - kim jest?

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Michał Grzybowski to młody przedsiębiorca pochodzący z Bydgoszczy. Pasjonuje go sport. W wieku 16 lat wywalczył Mistrzostwo Polski w Muay Thai. 24-latek twierdzi, że jest szczery, prawdziwy, kocha ludzi. Chce czerpać z życia pełnymi garściami. W kobietach urzeka go wrażliwość, opiekuńczość, pewność siebie, lojalność i szczerość. Czy znajdzie miłość w panamskim raju?

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise" - kim jest?

Monika Schmidt z "Hotelu Paradise
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN

Monika Schmidt to inteligentna 28-latka mieszkająca w Warszawie. Uwielbia uczyć się nowych języków, ukończyła liceum aktorskie, tańczy high heels, śpiewa karaoke, rapuje, jest swoją własną stylistką, fryzjerką i makijażystką. Kocha też sport Trenowała siatkówkę, karate, obecnie boks, ale tylko rekreacyjnie. Do programu zgłosiła się, żeby pokazać, że atrakcyjność może iść w parze z inteligencją.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości