Marvin z "HP" zdradził, czy łączy go coś z Oliwką. "Zaczęło się od tego, że..."

Marvin z "HP" wyjawił czy jest z Oliwką
Marvin Kruciński z "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zdradził, czy związał się z Oliwią Petryną. Mężczyzna zauważył, że od jakiegoś czasu ta kwestia szczególnie interesuje fanów programu i wyjawił, czy łączy ich coś więcej.

24-letni Marvin Kruciński pochodzi z Dobrego Miasta. W przeszłości trenował kick-boxing. Warto dodać, że także muzyka jest istotnym elementem w jego życiu. Zawdzięcza to swojemu ojcu, który jest profesjonalnym artystą. Chłopak posiada również niezwykły talent do nauki języków obcych. Mimo swojego młodego wieku płynnie posługuje się językiem niemieckim, włoskim i angielskim.

Marvin o tym, czy łączy go coś z Oliwią

Kalina Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl zapytała Marvina Krucińskiego o jego relację z Oliwią Petryną z "Hotelu Paradise". Mężczyzna przyznał, że jest wyjątkowo często pytany o tę kwestię przez widzów programu. Zaprzeczył jednak tym plotkom, wyjawiając, że nie są razem i nie łączy nic więcej niż koleżeńska relacja.

— Tak, doniesienia bardzo mi są znane, bo na każdym kroku, w zasadzie, jestem pytany, czy jestem z Oliwią. Co jest między nami. Zaczęło się od tego, że w zasadzie z Oliwią złapałem dobry, koleżeński kontakt. W zasadzie cała sytuacja poszła śmiesznie do przodu, po tym jak podkręciliśmy delikatnie sytuację, mówiąc, że jesteśmy rodzeństwem. Wiele osób nam mówiło, że wizualnie pasujemy do siebie jak rodzeństwo, że wyglądamy podobnie. [...] Po prostu kontynuowaliśmy to. I po jakimś czasie ludzie zaczęli spekulować, czy my może nie jesteśmy razem, bo dużo czasu spędzamy [...] Ale muszę to obalić. Nie jesteśmy razem z Oliwią. Nie wiąże nas nic więcej niż przyjacielski, koleżeński stosunek. Tak samo vice versa — wyznał.

W dalszej części swojej wypowiedzi Marvin Kruciński wyznał, że nie zamyka się na miłość i jeżeli wspomniana się pojawi, to ten otworzy na nią swoje serce.

— Oczywiście, nie zamykam się, tak jak mówiłem, bo jeśli ma przyjść jakakolwiek miłość, to przyjdzie w naturalnym tempie. Ale plotki odnośnie tego, że jesteśmy aktualnie parą, mogę obalić — powiedział.

"Hotel Paradise 7". Marvin Kruciński o finale

Marvin Kruciński i Karolina "Mallu" Majewska byli przez długie tygodnie uważani za parę, która ostatecznie wygra, zdobywając sympatię widzów i 50 tysięcy złotych. Jak się jednak okazało, Mallu nieoczekiwanie podjęła decyzję o swoim odejściu z programu.

Nie dziwi więc fakt, że wielu internautów oraz miłośników "Hotelu Paradise" niecierpliwie czeka na każdą informację dotyczącą tego, co działo się w życiu uczestników po ich powrocie do Polski. Wspomnieni często korzystają z Instagrama, aby odpowiadać na pytania fanów. Jedno z nich wywołało sporo zamieszania.

"Czy będziemy zaskoczeni finałem? Spodziewać się niespodziewanego?" - mogliśmy przeczytać

Odpowiedź mężczyzny nadeszła szybko.

"Powiem tak. Ciężko będzie nie być zaskoczonym" - wyznał.

Marvin Kruciński z "Hotelu Paradise"
Marvin Kruciński z "Hotelu Paradise"
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

podziel się:

Pozostałe wiadomości