Adam Radziszewski z 1 edycji "HP" zmienił się nie do poznania. Zobaczcie sami

Adam Radziszewski
Adam Radziszewski z "Hotelu Paradise" - jak wygląda obecnie?
Źródło: Player.pl
Adam Radziszewski pojawił się w 1. edycji "Hotelu Paradise" i do tej pory wzbudza wiele emocji wśród widzów i internautów. Choć nie poszedł w ślady znajomych z programu i nie publikuje w mediach społecznościowych każdej chwili swojego życia, nie możemy przejść obojętnie obok jego metamorfozy. Zobaczcie, jak dziś wygląda mieszkaniec pierwszej programowej rajskiej willi.

Adam Radziszewski obecnie zajmuje się branżą deweloperską, choć nie stroni od pokazywania się w mediach. Jakiś czas temu deklarował nawet wydanie serii książek o tematyce... erotycznej.

"Pomysł wywodzi się z zamiłowania, nie tyle do seksu samego w sobie, co do erotyki i całej otoczki związanej ze zbliżeniem. Siedziałem ze swoim przyjacielem Bartkiem i rozmawialiśmy o kobietach, po naszemu, czyli bez żadnych ograniczeń. U nas nie ma tematów tabu. No i tak się wymieniliśmy doświadczeniami, spostrzeżeniami i padła propozycja, że może warto zainteresować się napisaniem książki" - mówił w rozmowie z nami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o swoim stylu, pierwszej ściance i modowych wypadkach

Adam Radziszewski z "HP" jak dziś wygląda?

Adam Radziszewski był jednym z pierwszych mieszkańców "Hotelu Paradise" w historii programu. Szybko zaskarbił sobie sympatię widzów i uczestników. Nie miał problemów z nawiązaniem sojuszy i szedł przez grę, nie biorąc jeńców. Przez wielu był też uznawany za jednego z przystojniejszych mieszkańców rajskiej willi w 1. sezonie. Tuż po zakończeniu emisji show zmienił swój image. Na jego ciele pojawiło się więcej tatuaży i groźniejszy wyraz twarzy.

Zobaczcie, jak obecnie wygląda Adam Radziszewski.

Adam Radziszewski, uczestnik pierwszej edycji "Hotelu Paradise"
Adam Radziszewski
Adam Radziszewski, uczestnik pierwszej edycji "Hotelu Paradise"
Źródło: Archiwum prywatne

"Nie chcę mówić, że całe moje życie opiera się na seksie, bo oczywiście to nie tak. Ale dla jednego człowieka pasją jest sport czy bieganie. Robią to codziennie, myślą o tym, zapisują sobie różne swoje wyniki - dla mnie erotyka jest czymś takim. To jest po prostu moja pasja, o której myślę cały czas" - mówił w rozmowie z nami.

Adam Radziszewski - życie prywatne i "Hotel Paradise"

Adam Radziszewski zaznaczył niedawno w rozmowie z nami, że wciąż poszukuje partnerki idealnej. Choć znalezienie miłości nie jest jego główną myślą przewodnią, uważa, że w obecnych czasach trudno o partnerkę, która będzie podzielała jego pasję, temperament i jednocześnie zachowa ciepłą i rodzinną stronę.

- Jestem singlem, więc nikogo w moim życiu nie ma. Jeśli chodzi o serducho, to jest to dla mnie generalnie ciężki temat. Dochodzę powoli do wniosku i godzę się z tym, że chyba nie potrafię kochać.  Przez kilka lat pracy w klubach widziałem to, czego nie powinien widzieć mężczyzna myślący o założeniu rodziny. Wiele kobiet do mnie podchodziło, proponowało różne, bardzo intymne rzeczy, mając obrączkę na palcu, będąc narzeczoną czy dziewczyną. Naprawdę nie zliczę tego wszystkiego, więc kwestia zaufania do kobiet jest z mojej strony bardzo naruszona. Ciężko mi przebrnąć przez ten mur zaufania. Może gdybym to zrobił, jakieś uczucia by się zapaliły, ale na ten moment tego nie potrafię. Moje miłosne życie to ciężki temat - mówił w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Internauci pytali Adama Radziszewskiego, czy wystąpi w nowym sezonie "Hotel Paradise - All Stars". Mężczyzna przyznał, że odrzucił tę propozycję. Obecnie nie wiadomo jednak czy to prawda i kto pojawi się w rajskiej willi. Nie wiadomo też, czy którejś kobiecie udało się finalnie skraść serce Adama. Trzymamy za to kciuki!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości