Michał z "HP" nie przestaje zaskakiwać. Podzielił się wspaniałą nowiną

Michał z "Hotelu Paradise 5" pochwalił się sukcesem
Michał z "Hotelu Paradise 5" pochwalił się sukcesem
Źródło: player.pl
Michała Macurę poznaliśmy w 5. edycji "Hotelu Paradise". Dał się poznać jako otwarty i gotowy na znalezienie miłości młody mężczyzna. W jego życiu po programie nastąpiły spore zmiany. Uczestnik pochwalił się kolejnym sukcesem. Zobaczcie, co u niego słychać.

Michał Macura powiedział w programie, że na co dzień zajmuje się remontami mostów i wiaduktów kolejowych. Dodał, że ciężka praca nie jest mu obca, bo zajmuje się tym już kilka lat i przynosi mu to satysfakcję. Singlem jest od dwóch lat. W "Hotelu Paradise" szukał inteligentnej i zabawnej kobiety. Nie liczyła się dla niego wygrana pieniężna. W przyszłości chciałby założyć rodzinę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał z "Hotelu Paradise" ma wspaniałą nowinę. Odniósł kolejny sukces

Michał we wrześniu 2022 zaczął nowy etap w życiu. Zmienił fryzurę i miejsce zamieszkania! Przeprowadził się do Gdańska. Mężczyzna lubi wyzwania. Powiedział, że wziął udział w castingu do "Hotelu Paradise", bo był ciekawy, jak to jest być częścią takiej produkcji telewizyjnej. Gdy został wybrany do 5. edycji, nie wierzył, że dzieje się to naprawdę. Okazało się, że zamieszkał w willi w dniu swoich urodzin. Po emisji programu wyznał, że czuje się wygrany, bo zyskał przyjaciół i fanów, którzy mu dobrze życzą.

- Nie żałuję swojego zachowania, bo za każdym razem postępowałem zgodnie z tym, co czuję i co uważam za słuszne. Wydaje mi się, że każdy, kto idzie do takiego programu, myśli o wygranej. Dla każdego ta wygrana oznacza coś zupełnie innego. Dla jednych jest to dojście do finału, dla innych miłość. W każdym wypadku trzeba było jednak tę relację nawiązać, więc próbowałem to zrobić. Moja przygoda była zawiła, ale ciekawa - tak skomentował udział w programie w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Michał spełnia swoje marzenia i nie przestaje zaskakiwać. Teraz podzielił się z fanami dobrą nowiną. Poinformował, że uzyskał dyplom zawodowy technika bezpieczeństwa i higieny pracy.

"Szybko zleciały te dwa lata. Egzaminy zdane, kolejna szkoła ukończona" - pochwalił się Michał.

Michał Macura z "Hotelu Paradise" ukończył kolejną szkołę
Michał Macura z "Hotelu Paradise" ukończył kolejną szkołę
Źródło: Instagram @michal.macura

"Hotel Paradise". Michał Macura znalazł miłość?

Michał nie nastawiał się, że w "Hotelu Paradise" od razu odnajdzie swoją przyszłą żonę, ale miał nadzieję, że czeka go jakaś wyjątkowa relacja. Tworzył parę z Klaudią, która od razu zwróciła uwagę, że Michał jest czułym i rodzinnym chłopakiem. Jednak para nie mogła się ze sobą zgrać. Mężczyzna był też z Elizą, ale gdy Jay się do niej zbliżył, Michał nie chciał ingerować w ich relację. Później cała trójka się zaprzyjaźniła. Uczestnik wyznał w rozmowie z nami, że najbardziej zależało mu na Karolinie. I tym razem nie mógł znaleźć wspólnego języka z partnerką. Michał nie żałuje tych prób.

- Z perspektywy czasu jakoś bardzo tego nie żałuję. Wychodzę z założenia, że tak miało być. Szkoda, że odpadłem w momencie, w którym byłem w parze z Anitą. Znaliśmy się krótko, ale widziałem, że z nią pewnie mógłbym coś fajnego stworzyć. Nawet po programie, jak rozmawiamy ze sobą, to utwierdzamy się w przekonaniu, że mieliśmy szansę na stworzenie fajnego i trwałego duetu - zdradził w rozmowie z nami.

Gdy rok temu pytaliśmy Michała, czy jego serce jest zajęte, odparł, że nadal jest singlem, ale nie zamyka się na nowe znajomości i chciałby się zakochać. Jego idealna partnerka nie musi spełniać określonych wymagań wizualnych, powinna jednak być "pozytywną wariatką", bo to właśnie charakter najbardziej pociąga Michała.

Uczestnik jest skryty i do tej pory nie opublikował żadnego zdjęcia na Instagramie, którym potwierdziłby, że znalazł miłość. Trzymamy za niego kciuki i gratulujemy sukcesu na polu zawodowym.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości