Alicja z "Hotelu Paradise 7" o Łucji. Padły ważne słowa

"Hotel Paradise". Alicja Długosz, Łucja Janik
"Hotel Paradise". Alicja o zachowaniu względem Łucji. Ma wyrzuty sumienia?
Źródło: Player/TVN
Mieszkańcy kolumbijskiej willi w ciągu dwóch tygodni tak utrudnili sobie funkcjonowanie, że sami momentami nie są w stanie się odnaleźć. Widzowie "Hotelu Paradise" zauważyli, że uczestnicy jednomyślnie wręcz przekreślili Łucję, zarzucając jej fałszywe zachowanie i określili ją mianem niegodnej zaufania. Fani w sieci grzmią, potępiając zachowanie hotelowiczów. Alicja została zapytana o to, co sądzi o ich postępowaniu. Nie zabrakło gorzkiej refleksji. Czy aby nie za późno?

Jeszcze nie opadł kurz po Rajskim Rozdaniu, a w "Hotelu Paradise" doszło do kolejnych trudnych wyborów. Do programu dołączyło dwoje nowych uczestników — Justyna i Paweł — którzy otrzymali od raju nie lada przywilej. Zdecydowali, że tego wieczoru immunitet otrzyma Michał, który był już pogodzony z powrotem do domu. Dlaczego? Bo jego dotychczasowa partnerka Alicja sparowała się z Rochem. W trakcie miłosnych roszad nie wszyscy byli traktowani na równi. Intrygi i prywatne rozmowy podsyciły plotki, a powstałe przy tym niedomówienia sprawiły, że większość uczestników negatywnie nastawiła się do Łucji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

ELDURSI_HP
Klaudia El Dursi o finale "Hotelu Paradise All Stars". Nawiązała do decyzji Julii oraz relacji Sary i Mikołaja

"Hotel Paradise". Alicja ma wyrzuty sumienia?

Łucja dołączyła do "Hotelu Paradise" w pierwszym tygodniu miłosnej przygody. Wówczas uczestnicy byli na tyle pewni stworzonych par, że chyba niektórzy przewidywali dotarcie w takim składzie do ścisłego finału. Nic bardziej mylnego. Wejście nowej uczestniczki i immunitet, który otrzymała w darze od raju, sporo namieszał. Podczas pierwszego Rajskiego Rozdania podeszła do Rocha, jednocześnie eliminując Sabinę.

Zachowanie Łucji nie przypadło do gustu mieszkańcom raju, którzy nie kryli niechęci do nowej uczestniczki. Kobieta nie ma łatwo, choć w willi w międzyczasie zamieszkał kolejny nowy uczestnik. W minionym tygodniu, kiedy to panie z zapartym tchem śledziły każdy ruch Rocha i przeprowadzały z mężczyzną szczere, uczuciowe rozmowy, wciąż trwała gra pozorów. Uczestnicy rozpoczęli zabawę w głuchy telefon, nadinterpretując wypowiedziane słowa i dodając coś od siebie. Tak oto niechęć względem Łucji rosła, ale za jej plecami. Nikt nie miał ochoty wtajemniczać uczestniczki w sieć intryg uplecionych w tajemnicy.

Widzowie zauważyli, że zachowanie mieszkańców willi jest poniżej wszelkich akceptowalnych norm, a gorzkimi uwagami ochoczo dzielą się w mediach społecznościowych. Pod postami na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" w serwisie Facebook nieustannie punktują uczestników, zarzucając im dwulicowość i celowe wzajemne podjudzanie.

Jak na to reagują sami zainteresowani? Jedni bronią się tym, że rozmowy pokazywane są jedynie fragmentami, co ma działać na ich niekorzyść. Ale czy na pewno? W ostatnim czasie pod lupę wzięto zachowanie Alicji, która za wszelką cenę chciała sparować się z Rochem. Kopała zatem dołki pod Łucją, dolewając oliwy do ognia i dopowiadając sobie zdecydowanie zbyt wiele. Niedawno uczestniczka zorganizowała Q&A, podczas którego została zapytana o to, co czuje, oglądając samą siebie na ekranie, a także widząc, w jaki sposób grupa traktowała Łucję. Alicja podzieliła się smutną refleksją.

Zdecydowanie jest mi szkoda, niestety nie zrobiła pierwszego pozytywnego wrażenia, a później zaczęły się wszystkie głupie plotki, przez co każdy jej ruch był odbierany 100 razy gorzej, jedni nakręcali drugich. Okropnie się na to patrzy i bardzo mi głupio, że brałam w tym jakikolwiek udział. Traktuje to jako lekcję i bardzo współczuję
- stwierdziła.

Dostrzegacie skruchę?

"Hotel Paradise". Alicja Długosz, Łucja Janik
"Hotel Paradise". Alicja o zachowaniu względem Łucji. Ma wyrzuty sumienia?
"Hotel Paradise". Alicja Długosz, Łucja Janik
Źródło: Instagram @alicja_hotelparadise7

"Hotel Paradise". Alicja żałuje wyboru Rocha?

Alicja przez kilka dni starała się zrobić wszystko, by podczas kolejnego Rajskiego Rozdania trafić w objęcia Rocha. Mężczyzna na szczere wyznanie zareagował raczej zachowawczo, nie chcąc podejmować ostatecznej decyzji. Po serii rozmów półsłówkami i licznych niedomówieniach ostatecznie uczestnicy doszli do porozumienia i postanowili, że stworzą parę. Alicja mogła cieszyć się z faktu, że w końcu trafiła w objęcia Rocha. Ale czy na pewno?

Jeszcze przed Rajskim Rozdaniem w głowie uczestniczki pojawiły się wątpliwości. Zasiała je Karolina, która stwierdziła, że Roch nie jest bezpiecznym gruntem i gdy tylko nadarzy się okazja, ucieknie do kobiety będącej w jego typie. Alicja już wtedy zaczęła zastanawiać się, czy złożone obietnice i poczynione deklaracje to był dobry pomysł.

W "Bonusach z raju" dowiadujemy się, że niedługo przed Rajskim Rozdaniem kobieta przyznała, że żałuje rozmowy z Rochem. Jej zdaniem powiedzenie mu o swoich uczuciach to był fatalny pomysł.

"Zgubiła mnie głupia nadzieja na to, że coś może być z Rochem" - powiedziała w rozmowie z Kornelią.

Alicja podkreśliła, że chciała być z Rochem, bo z jej strony zainteresowanie było szczere. Dodała, że od początku chciała stworzyć z nim parę. Dalsze rozmowy z uczestnikami utwierdziły Alicję w przekonaniu, że Roch może nie mieć wobec niej żadnych poważniejszych planów. To zdecydowanie zasmuciło kobietę. Ostatecznie nie musiała wybierać, bowiem na Rajskim Rozdaniu stanął za nią jedynie Roch. Czy wejście nowej uczestniczki potwierdzi obawy Alicji? W końcu Justyna nie ukrywała, że gdyby miała teraz wybrać, z kim stworzy parę, postawiłaby na Rocha. Tak oto w kolejce do serca uczestnika ustawiła się kolejna chętna dusza.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości