Mandaryna złożyła życzenia Michałowi Wiśniewskiemu. Jak świętowano urodziny lidera Ich Troje?

Mandaryna
Mandaryna złożyła życzenia Michałowi Wiśniewskiego. Jak świętowano urodziny lidera Ich Troje?
Źródło: MWMEDIA
Mandaryna w najnowszym wywiadzie zdradziła, czy wraz z ekspartnerem Michałem Wiśniewskim świętowała jego urodziny. Co więcej, wokalistka opowiedziała o prezencie, który przygotował dla ojca Xavier. Chłopak jest bardzo uzdolniony, czym ochoczo chwali się dumna mama.

Marta Wiśniewska, która w show-biznesie funkcjonuje również pod pseudonimem "Mandaryna", jest polską wokalistką, tancerką i choreografką. Popularność przyniosło jej małżeństwo z liderem zespołu Ich Troje Michałem Wiśniewskim. Para pobrała się w 2003 roku w lodowej kaplicy, a wydarzenie było transmitowane na żywo przez stację TVN. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a eksmałżonkowie podzielili się opieką nad dwójką dzieci: Xavierem i Fabienne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mandaryna - tak szczerze jeszcze nie było.
Cykl "Bliżej Gwiazd" powraca. Tym razem gościliśmy u Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, która w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim małym raju, życiu w patchworkowej rodzinie, kobiecości i samoakceptacji, która w świecie wyidealizowanych mediów społecznościowych nigdy nie była tak trudna.

Mandaryna złożyła życzenia urodzinowe ekspartnerowi?

W mediach dużo mówi się o niezwykłości patchworkowej rodziny, którą stworzył Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje miał pięć żon, w tym z jedną z nich dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Aktualnie związany jest z Polą Wiśniewską, z którą doczekał się syna Noël Cloé. Wokalista jest ojcem łącznie sześciorga potomków, w tym aż dwojga z Mandaryną.

Niedawno Michał Wiśniewski obchodził urodziny. Marta Wiśniewska w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, czy świętowała wraz z ekspartnerem.

"Składaliśmy mu życzenia, napisaliśmy miłego SMS-a, dostaliśmy odpowiedź, także życzę mu wszystkiego dobrego, również tutaj" - powiedziała wokalistka.

Dodała ponadto, że nie wysłała Michałowi Wiśniewskiemu rodzinnego prezentu, ale Xavier i Fabienne byli na koncercie Ich Troje.

"Xavier śpiewał z ojcem piosenkę i naprawdę, to było przepiękne, jak widziałam. Więc myślę, że to wielki prezent dla niego" - dodała.

Mandaryna zdradziła ponadto, czy jej zdaniem syn będzie dalej podążał artystyczną ścieżką tak jak jego rodzice.

"Tak jak go oglądałam, bo Fabka go nagrywała, to bardzo zrobiło to na mnie duże wrażenie, bo to jest taki artysta kompletny jak dla mnie. On i świetnie śpiewa, pisze teksty, rapuje, ale też jest świetnym tancerzem, jest piekielnie dobry. Więc wszystko to, co ma do zaoferowania ze sceny, jest kompletnym performance'em" - przyznała.

Marta Wiśniewska o dzieciach i macierzyństwie

Mandarynie popularność przyniósł związek z Michałem Wiśniewski. Kariera muzyczna, którą rozwijała w międzyczasie, przypieczętowała jej obecność w show-biznesie. Odkąd popularne małżeństwo się rozpadło, wraz z ekspartnerem oraz jego innymi partnerkami starają się tworzyć patchworkową rodzinę. Marta Wiśniewska w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała, jak ich relacje wyglądają naprawdę.

- Siekiery wiszą w powietrzu. Żartuję oczywiście. Jakoś wypracowaliśmy sobie system komunikacji. Ani córka tańczyła u nas w szkołach, fajnie sobie dawała radę. Nagrałam z Anią piosenkę, więc akurat jeśli chodzi o nią, to naprawdę się lubimy. Mamy podobne poczucie humoru i to jest dość przyjemne. Gdzieś tam miałyśmy wspólnego męża, więc to jest dość zabawne. Dogadujemy się, wszyscy razem się dogadujemy. Nie rzucamy się sobie na szyję i nie jesteśmy w jakiejś ogromnej przyjaźni, nie spędzamy razem każdego wolnego dnia, ale jeśli trzeba o czymś podyskutować czy się spotkać, to jesteśmy bardzo otwarci — wyjaśniła.

W cyklu "Bliżej Gwiazd" wokalistka i tancerka zabrała Dagmarę Olszewską w swoje wyjątkowe miejsce. Opowiedziała nie tylko o macierzyństwie, ale również o miłości. Bowiem Marta Wiśniewska od pewnego czasu jest zakochana, a wybrankiem jej serca został Adrian.

- Nie biegam i nie chwalę się. Jeśli była taka okazja i gdzieś pokazaliśmy się razem z Adrianem, to tak. Też nie ukrywam tego, że z nim jestem. Jest nam dobrze razem i lubimy razem spędzać czas i wychodzić, więc jeśli gdzieś ktoś nas przyłapał i zrobił nam zdjęcie, to po prostu pokazaliśmy się światu i tyle — mówiła.

Całej rozmowy posłuchacie na cozatydzien.tvn.pl.

Mandaryna o dzieciach, patchworkowej rodzinie i związku. "Przeżywam drugą młodość" [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości