Alicja z "HP" szuka ratunku przed Rajskim Rozdaniem. Tej rozmowy nie było w odcinku

Hotel Paradise 7: Alicja
Hotel Paradise 7: Alicja
Alicja z "Hotelu Paradise 7" jest zagrożona. Dziewczyna nie może już liczyć na to, że Roch na pewno ją wybierze. Uczestniczka szukała pocieszenia i ratunku, rozmawiając z Patrykiem, który jest w parze z jej przyjaciółką Kornelią. Chłopak bardzo ją zaskoczył. Co powiedział?

Alicja Długosz miała wiele krótkotrwałych romansów i przygód, ale żaden z nich nie przekształcił się w poważny związek. Dziewczyna marzy o miłości jak z bajki. Ma słabość do mężczyzn o ciemnych, kręconych włosach. Roch idealnie wpisuje się w jej ideał. Jednak chłopak bardzo ją zawiódł, a dziewczynie grozi odpadnięcie z programu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

9082023_SZAFYGWIAZD_MONIKAMILLER_ODCINEK
Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem

"Hotel Paradise". Alicja rozmawia z Patrykiem o Rochu

Alicja Długosz wypytała Patryka Reinholza, co dzieje się w jego relacji z Kornelią. Tłumaczyła, że pyta z troski. Partner jej programowej przyjaciółki bardzo ją zaskoczył, gdy wyznał, że w jego związku nie ma postępu, ale to wcale mu nie przeszkadza, bo nie chce wykraczać poza relację przyjacielską.

"Bardzo mi dobrze z nią w parze, ale nie przewiduję tego" - odpowiedział, mając na myśli wejście z Kornelią na poziom romantyczny.

"Wiem, o co chodzi, ja mam przechlapane. Zmieniłam Michała z tych samych powodów, co ty mówisz, że byś zmienił parę, bo wiedziałam, że z Michałem jestem bezpieczna" - odpowiedziała Alicja.

Dziewczyna dodała, że wydawało jej się, że poczuła coś do Rocha i być może źle zinterpretowała jego intencje.

Uważam, że Roch postępuje egoistycznie, wybrał cię zamiast Łucji, bo to dużo wygodniejsze
- stwierdził Patryk.

Rozmowę Alicji i Patryka przerwał Roch, który zobaczył, że tych dwoje dyskutowało o czymś na osobności. W dniu Rajskiego Rozdania Ala otrzymała list. Co w nim było? I jakie będą tego konsekwencje? Tego dowiemy się już niedługo.

"Hotel Paradise". Roch pod ostrzałem na Pandorze

Roch zmierzył się z wieloma trudnymi pytaniami zadanymi przez grupę. Uczestnicy chcieli wiedzieć, czy jest zwykłym graczem. Chłopak tłumaczył, że nie jest mu łatwo, że musi odrzucać kolejne dziewczyny. Jednak zasady programu są jasne i musi dostosować się do reguł. Roch był skołowany i bronił się na Pandorze.

Uczestnik odpowiedział też na pytanie: "czy w realnym życiu też masz takie duże ego i z łatwością przychodzi ci wymienianie osób na nowe?". Roch przyznał, że wiele osób zwraca mu na to uwagę i on sam myśli, że tak jest. Chłopak dodał, że chodzi bardziej o jego wygląd, o to, że się tak na nim skupia.

"Lubię śmiać się ze swojego ciała, napinać się dla beki, ale mam ogromne braki w poczuciu własnej wartości. Nie doceniam siebie i uważam, że jestem po prostu debilem i często uważam, że postępuję głupio. Często uważam, że jestem małowartościowy" - wyznał grupie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

podziel się:

Pozostałe wiadomości