Basia Pędlowska pierwszą uczestniczką "Hotel Paradise All Stars". "Czułam, że tego potrzebuję"

Basia Pędlowska
Basia Pędlowska to pierwsza uczestniczka "Hotelu Paradise All Stars". Dlaczego zdecydowała się na powrót?
Źródło: Materiały prasowe
"Hotel Paradise All Stars" nadchodzi wielkimi krokami. Dziś przedstawiamy pierwszą uczestniczkę nowej edycji rajskiego show. Basia Pędlowska była w finałowej parze 3 sezonu "Hotelu Paradise" i kroczyła po ścieżce lojalności. Czy tym razem również uda jej się dojść tak daleko? Zobaczcie, co powiedziała o ponownym udziale w show.

Basia Pędlowska jako pierwsza przekroczyła progi 3. edycji "Hotelu Paradise" i w kilka chwil podbiła serca widzów przed telewizorami i pozostałych uczestników gry. Szybko rozwinęło się jej uczucie z Krystianem, z którym po wielu perturbacjach, w tym niespodziewanym odpadnięciu, dotarła do finałowej ścieżki lojalności. Związek jednak nie przetrwał i oboje układają sobie życie osobno. Czy w "Hotelu Paradise All Stars" odnajdzie prawdziwą miłość?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

324111260_8457933567611009_6452574731075095575_n
"Hotel Paradise". Basia i Krzysztof na sylwestrowej imprezie
Źródło: Instagram @kristof_swist

Basia Pędlowska uczestniczką "Hotel Paradise All Stars"

Basia Pędlowska została jedną z ulubienic widzów "Hotelu Paradise". Gdy razem z Krystianem kroczyła ścieżką lojalności pewna jego uczucia, ten niespodziewanie roztrzaskał kulę. I gdy wielu osobom serce niemal stanęło, okazało się, że para ukartowała to przedsięwzięcie i zdecydowała, że podzieli się wygraną z drugą finałową parą - Simonem i Bibi.

Po zakończeniu programu Basia jeszcze na krótki moment wróciła do poprzedniej pracy w gastronomii, a następnie zaczęła zmieniać swoje życie. Przeprowadziła się do innego miasta i została licencjonowaną agentką nieruchomości. Jej związek z Krystianem nie przetrwał, a po pewnym czasie weszła w relację z innym uczestnikiem show - Krzysztofem Świstem. Niestety - w mediach o ich rozstaniu zrobiło się głośno w czerwcu 2022 roku.

Basia Pędlowska o udziale w "Hotel Paradise All Stars"

Dlaczego Basia Pędlowska zdecydowała się wziąć udział w specjalnej edycji show "Hotel Paradise All Stars"? Bohaterka miłosnego show wyznała, że chciała jeszcze raz poczuć te emocje i adrenalinę związaną z wystąpieniem w show. Nie wyklucza też, że znajdzie tam partnera na przyszłość.

"Wróciłam do hotelu przede wszystkim po dobrą zabawę. Chciałam też bliżej poznać uczestników innych edycji. Czułam, że tego potrzebuję, by podsumować sobie ten rozdział mojego życia" – mówi.

Basia Pędlowska
Basia Pędlowska wróciła do "HP All Stars"
Basia Pędlowska
Źródło: Materiały prasowe

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna szansa od raju, którą otrzyma sześciu uczestników poprzednich edycji "HP". Ponownie zaproszono osoby, które są singlami i pragną kogoś poznać. Czy tym razem będzie im łatwiej w drodze do wielkiego finału? Może się wydawać, że powrót będzie dla nich bezstresowy. W końcu znają już zasady, wiedzą, z czym wiążę się udział w programie. Jednak nie mają pojęcia, czy w willi spotkają się ze swoimi byłymi partnerami lub największymi rywalami. Czy odżyją dawne emocje? W "Hotelu Paradise All Stars" ich nie zabraknie!

"Hotel Paradise All Stars" zadebiutuje na antenie TVN 7 i w player.pl już 25 maja o godzinie 20:00.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości