Basia skomentowała zaręczyny byłego partnera z "HP". Jak zareagowała na doniesienia?

Basia Pędlowska
Basia Pędlowska z "HP" reaguje na zaręczyny byłego partnera
Źródło: player.pl
Basia Pędlowska z "Hotelu Paradise" w programie spotkała dwóch mężczyzn, z którymi się później związała. Najpierw była z Krystianem Ferretti, a później z Krzysztofem Świstem. Jeden z nich oświadczył się swojej ukochanej. Basia skomentowała zaręczyny. Zobaczcie, jak zareagowała na zmianę statusu byłego partnera.

Basia Pędlowska była uczestniczką 3. edycji "Hotelu Paradise". Na Ścieżce Lojalności kroczyła z Krystianem. Para spróbowała być razem po zakończeniu programu, ale ich związek nie przetrwał. Później niespodziewanie serce Basi zabiło mocniej do Krzysztofa. W czerwcu 2022 w mediach było głośno o ich rozstaniu. Basia jest teraz singielką, która szukała przygody w "Hotelu Paradise All Stars".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

David z "HP" o rozstaniu z Angeliką
"Hotel Paradise". David wyznał dlaczego rozstał się z Angeliką

"Hotel Paradise". Krystian Ferretti zaręczony. Reakcja Basi Pędlowskiej

Krystian Ferretti jest zaręczony. Były partner Basi Pędlowskiej układa sobie życie u boku innej kobiety. Jego wybranka Oliwia pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak Krystian wręcza jej pierścionek na plaży.

"Za nami wiele upadków i kłód, które były nam rzucane pod nogi. Wiele porażek, trudnych dni i nieprzespanych nocy. Ale to nie jest istotne, dlatego że zawsze byliśmy i jesteśmy w tym razem [...] To dopiero początek naszej historii, która od początku nie należała do tych tradycyjnych. Od momentu naszego poznania spędzamy ze sobą każdą chwilę. Wielu pytało, jak wy dajecie radę być ze sobą mieszkać i razem pracować? No cóż, to chyba po prostu prawdziwa miłość" - napisała narzeczona uczestnika "Hotelu Paradise".

Wybranka Krystiana dała znać, że to nie koniec niespodzianek, ale o tym mamy przekonać się w swoim czasie.

Krystian Ferretti z "HP" oświadczył się ukochanej
Krystian Ferretti z "HP" oświadczył się ukochanej
Źródło: Instagram @oliwiawiktoria.czajka

Na wiadomość o zaręczynach Krystiana zareagowało wielu jego przyjaciół. Co ciekawe komentarz na Instagramie zamieściła również Basia. Okazało się, że ma dobre relacje z byłym partnerem oraz z jego obecną miłością.

"Wspaniale, gratulacje" - napisała Basia.

"Dziękujemy Basiu, całuję mocno" - odpisała narzeczona Krystiana.

Basia Pędlowska z "HP" reaguje na zaręczyny Krystiana
Basia Pędlowska z "HP" reaguje na zaręczyny Krystiana
Źródło: Instagram @oliwiawiktoria.czajka

Basia Pędlowska odpadła z "Hotelu Paradise All Stars"

Basia miała szansę ponownie znaleźć miłość w specjalnej edycji show, czyli "Hotelu Paradise All Stars". Uczestniczka przyznała, że jej głównym celem jest przeżyć przygodę i to zapewniał jej Łukasz, były partner Nany. Niestety mężczyzna za późno powiedział jej o chęci zmiany pary i tym samym pozbawił ją szans na utrzymanie się w programie. Basia odpadła i nie kryła żalu do uczestnika. Łukasz upierał się, że po prostu zapomniał poinformować dziewczynę o tym, że zdecydował się stworzyć parę z Sarą. Basia nie zaakceptowała takiej wymówki, twierdząc, że były chłopak Nany miał dużo czasu na to, aby zdradzić swoje plany.

Przemowa Basi po Rajskim Rozdaniu była przejmująca.

"Nie mam tu żadnego żalu, oprócz jednej osoby, bo szczerość jest ważna i niezapominanie o swoich partnerkach. Poza tym cieszę się, że mogłam spędzić krótkie chwile z wami" - zwróciła się do kolegów i koleżanek z willi.

Basia opublikowała na Instagramie post, w którym wyjaśniła swoje zachowanie w "HPAS" i wyznała, że nie wstydzi się tego, że pokazywała swoje emocje.

Nie uważam, żeby łzy były czymś złym lub że powinnam się ich wstydzić i wolę pokazywać prawdziwe emocje i uczucia niż udawać tylko po to, żeby coś ugrać czy to w programie, czy w prawdziwym życiu. I tak czasem krzyknę, poprzeklinam, czasem popłaczę, czasem mam taką dziką radość, że tańczyłabym i śpiewała do utraty tchu, a czasem mam ochotę schować się przed ludźmi i z nikim nie rozmawiać. Jestem żywym człowiekiem, wrażliwym, a nie robotem i się tego nie wstydzę
- wyznała fanom.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości