Karolina z "HP" otrzymała nietypową wiadomość. Na jej aucie pojawiła się kartka od przechodnia

Autor:
Dagmara
Olszewska
Karolina Skuratowska z 5. edycji "Hotelu Paradise"

Karolina Skuratowska zaskarbiła sobie sympatię widzów, występując w programie "Hotel Paradise". Jej konto na Instagramie śledzi niemal 91 tysięcy osób. To właśnie ci obserwatorzy jako pierwsi zobaczyli nietypową wiadomość, którą przeczepiono jej do samochodu. "A myślałam, że takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach" - napisała jedna z Internautek.

Karolina Skuratowska wystąpiła w 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć wszystko wskazywało na to, że stworzy udaną relację z Kasprem Nowakowskim, ten po wielu perypetiach ulokował uczucia w Laurze, z którą niedawno świętował pierwszą rocznicę związku. Karolina Skuratowska, choć jest obecna w mediach społecznościowych, unika dzieleniem się informacjami dotyczącymi życia prywatnego i miłosnego. Zrobiła jednak wyjątek. Wszystko przez wiadomość przyczepioną do auta.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dominika Stosio o relacji z Oliwią. Miały wspólne plany?
Dominika Stosio o relacji z Oliwią. Miały wspólne plany? Dominika Stosio o sytuacji w "HP". Liczyła, że Kuba i Oliwia porozmawiają z nią inaczej

Karolina Skuratowska z "Hotelu Paradise" otrzymała nietypową wiadomość

Wielu internautów z nadzieją obserwuje konto na Instagramie Karoliny Skuratowskiej. Mimo iż od jej obecności w "Hotelu Paradise" minęło sporo czasu, wiele osób wciąż liczy na to, że zobaczy, jak uczestniczka rajskiego show się zakochuje. W mediach krążą pogłoski o jej relacjach czy związkach. Żadna z nich nie została jednak nigdy potwierdzona. Niedawno Karolina Skuratowska opublikowała zdjęcie, które udowodniło, że nie może narzekać na brak zainteresowania.

Bohaterka 5. edycji "Hotelu Paradise" za pośrednictwem InstaStories pokazała list, który ktoś przyczepił do jej auta.

Karolina Skuratowska z "Hotelu Paradise"
Karolina Skuratowska z "Hotelu Paradise" dostała nietypową wiadomość Karolina Skuratowska z "Hotelu Paradise" Źródło: Instagram

"Zadzwoń do mnie blondyneczko. Mariusz" - brzmiał napis. Tajemniczy adorator zostawił też numer telefonu, by pomóc szczęściu.

Czy to początek pięknej historii i Karolina Skuratowska postanowi skontaktować się z mężczyzną? O tym dowiemy się zapewne już niedługo.

Karolina Skuratowska o przyjaźni i "Hotelu Paradise"

Karolina Skuratowska nie zaznała w "Hotelu Paradise" miłości. Po powrocie do Polski okazało się jednak, że znalazła prawdziwą przyjaźń. Co jakiś czas publikuje bowiem zdjęcia i filmy z Dominiką Stosio. Obie panie przez pewien moment były narażone na hejt, co tylko wzmocniło ich stosunki.

Dominika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl po emisji programu wyznała, że pod jej wpisami pojawiały się negatywne komentarze pod adresem Karoliny.

- Ktoś obrażał Karolinę w komentarzach, ja nie życzę sobie, żeby ktoś w taki sposób pisał na moją najlepszą koleżankę z programu. Nie chcę na takie rzeczy patrzeć - mówiła Dominika, która nie boi się zmierzyć z krytyką. Wolałaby jednak, żeby ludzie pisali jej swoje uwagi w prywatnej wiadomości.

- Jeśli ktoś ma jakiś problem, to wystarczy mi to napisać prywatnie, a nie oczerniać mnie w komentarzach. Bo ja wiem, że ci ludzie uwielbiają zbierać lajki. Ma pod tym 200 lajków i myśli: kurczę, ale trafiłem, ile ludzi mnie popiera - dodała.

Dominika i Karolina wciąż są dla siebie bliskie i czule komentują swoje wpisy na Instagramie. Poniżej wspomnienia z ich wspólnie spędzonych chwil.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości