Dominika z "HP All Stars" zdradziła teraz, co faktycznie poprawiła w urodzie. Zaskoczyła niektórych

Dominika Stosio
Dominika Stosio wymienia zabiegi, które wykonała
Źródło: player.pl
Dominika Stosio dołączyła do ekipy "Hotelu Paradise All Stars". Uczestniczka show odpowiedziała na najczęściej zadawane jej przez internautów pytanie. Chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, które ją zmieniły. Dominika szczerze opowiedziała, jak poprawiała urodę.

Dominika Stosio przeszła metamorfozę. Poznaliśmy ją w 5. edycji "Hotelu Paradise". Przebojowa dziewczyna skrywała wrażliwą naturę i walczyła z kompleksami. Zabiegi medycyny estetycznej pomogły jej wzmocnić pewność siebie. Uczestniczka programu dostała drugą szansę od losu i powróciła do raju, ale już z innym nastawieniem niż wcześniej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Dominika Stosio o zabiegach medycyny estetycznej

Dominika Stosio przyznała, że najczęściej jej obserwatorzy pytają o to, jakie zabiegi medycyny estetycznej ma już za sobą. Uczestniczka "HP" nigdy nie ukrywała, że przeszła fizyczną przemianę. Relacjonowała też na Instagramie, jak poprawiała urodę. Okazało się, że nie wszystko zawdzięcza zabiegom. Kobieta włożyła mnóstwo pracy i zaangażowania w to, aby czuć się lepiej w swojej skórze. Jest aktywna fizycznie, trenuje taniec i stara się zdrowo odżywiać. Dominika Stosio odniosła się również do plotek na temat tego, co poprawiła w wyglądzie.

"Po Panamie rozpuściłam kwas z brody, oprócz zrobionych ust i botoksu na czoło nie mam nic zrobionego na twarzy. Widziałam teorie ze zrobionymi powiekami... Nie, po prostu zdjęłam moje przekozackie krzaczory z rzęs. Przeszczepu twarzy również nie miałam. Schudłam 7 kilogramów" - wymieniła Dominika na Instagramie.

Dominika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że w przeszłości doświadczyła przykrych sytuacji, które wpłynęły na jej samoocenę. W szkole nie czuła się lubianą osobą.

- Może wydawać się to śmieszne, ale to taniec otworzył mi oczy na postrzeganie siebie, na scenie jeszcze bardziej rzucałam się 'wilkom na pożarcie', ale będąc na niej, wiedziałam, że ci ludzie będą tylko gadać i gadać, oceniać mnie raz negatywnie raz pozytywnie - wyznała.

"Hotel Paradise All Stars". Dominika Stosio o zabiegach medycyny estetycznej
"Hotel Paradise All Stars". Dominika Stosio o zabiegach medycyny estetycznej
Źródło: Instagram @domi_stosio

Dominika Stosio w "Hotel Paradise All Stars"

Dominika Stosio dołączyła do uczestników "Hotelu Paradise All Stars". Wyznała na Instagramie, że propozycja powrotu do programu bardzo ją zaskoczyła. Od czasów przygody w Panamie w jej życiu wiele się zmieniło, ale Dominika wciąż jest singielką, więc może wykorzystać to i poznać kogoś nowego. W 5. edycji "HP" walczyła z Oliwią o serce Kuby. Gdy mężczyzna wybrał jej rywalkę, dziewczyna nie kryła żalu. Miała złamane serce, ale podniosła się i nie zrezygnowała z marzeń. Dominika w nowej edycji show przyznała, że żałuje tego, jak wyglądała jej relacja z Oliwią.

"Od czasów Panamy zmieniło się bardzo dużo, ale to mam nadzieję, że zauważycie sami" - wyznała fanom, zapowiadając, że będziemy mogli dostrzec nie tylko jej zewnętrzną metamorfozę, ale również wewnętrzną przemianę.

Dominika Stosio wyjaśniła obserwatorom, co uważa o powrocie do "Hotelu Paradise". Ktoś zapytał ją na Instagramie, czy szuka w programie sławy, czy miłości. Dziewczyna stwierdziła, że nie trzeba doszukiwać się w tym korzyści. Niekoniecznie też musi zakochać się w kimś, kogo spotka w Kolumbii.

Dlaczego udział w reality show zawsze kojarzy się fejmem lub znalezieniem na siłę miłości? Dostałam propozycję do All Starsów... Chwila zastanowienia była przed, ale stwierdziłam, że najprawdopodobniej nigdy nie będę miała okazji przeżyć jeszcze raz tej przygody
- wyjaśniła fanom.
Dominika Stosio o udziale w "Hotelu Paradise All Stars"
Dominika Stosio o udziale w "Hotelu Paradise All Stars"
Źródło: Instagram @domi_stosio

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości