Natalia "Nana" Majos w "Hotel Paradise All Stars". "Liczę na świetną zabawę"

"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
Źródło: TVN
"Hotel Paradise" powraca w nowej, fascynującej odsłonie pod tytułem "All Stars". Tym razem do willi powracają uczestnicy z poprzednich edycji programu, którzy wciąż poszukują miłości i gotowi są rywalizować o duże pieniądze. Wśród singli pojawi się także znana widzom Natalia "Nana" Majos, która już w poprzedniej edycji show zdobyła serce Łukasza i łączyła z nim siły w grze.

Natalia "Nana" Majos wraca w nowej edycji ulubionego bikini show TVN7 "Hotel Paradise All Stars", by spróbować swoich sił ponownie i znaleźć swoją wymarzoną miłość w egzotycznej Kolumbii. Mimo że powrót do raju może wydawać się łatwiejszy, uczestnicy wiedzą, że czekają ich niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do finału. Czy Nanie ponownie uda się odnaleźć miłość? Jedno jest pewne - czeka ją niezapomniana przygoda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Nana i Łukasz z "HP". Romans w programie vs. realny związek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos – kim jest?

Nana pojawiła się w czwartej edycji programu i od razu zwróciła uwagę Łukasza. Mężczyzna odwzajemnił jej uczucia, dlatego stworzyli piękną parę na kilka kolejnych tygodni. Jednakże, kiedy inna uczestniczka zaczęła interesować się Łukaszem, związek zaczął być napięty. W końcu para rozstała się, a szanse na ich ponowne zbliżenie wydawały się znikome.

W momencie, gdy Łukaszowi zagrażało opuszczenie programu, 21-latka postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę. Ich związek rozkwitł, a razem osiągnęli finał programu. Niestety, choć połączyła ich prawdziwa miłość, decyzją większości to inna para stanęła na ścieżce lojalności.

Po zakończeniu programu związek Nany i Łukasza nabierał tempa, a ich miłość stawała się coraz silniejsza. Przez prawie 2 lata byli ze sobą i nawet mieszkali razem. Para postanowiła się jednak rozstać.

"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos – dlaczego wróciła do programu?

Po zakończeniu przygody w "Hotelu Paradise" Nana skupiła się na rozwijaniu swoich licznych pasji oraz kontynuacji nauki na kierunku zarządzanie. Z powodzeniem realizuje swoje cele zawodowe, stając się profesjonalną tancerką i influencerką. Na swoim koncie w mediach społecznościowych porusza tematy związane z modą oraz zdrowym stylem życia.

Gdy pojawiła się okazja, by powrócić do "Hotelu Paradise All Stars", Nana nie mogła się oprzeć. Kocha podróże i możliwość ponownego odwiedzenia kolejnego, egzotycznego raju bardzo ją ucieszyła. Co więcej, z niecierpliwością czekała na świetną zabawę i ekscytującą grę, w towarzystwie nowych ludzi. Nana jest pewna, że ta przygoda przyniesie jej wiele radości, emocji oraz niesamowitych wspomnień, które pozostaną z nią na długo.

"Kocham podróże, więc okazja, by pojechać do kolejnego, egzotycznego raju, bardzo mnie ucieszyła. Nie ukrywam też, że liczę na świetną zabawę i ekscytującą grę, w towarzystwie nowych ludzi" - powiedziała.

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to wyjątkowa okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju i znalezienie miłości. Choć znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie mają pewności, co czeka ich w willi. Czy spotkają swoich byłych partnerów, którzy przecież mogą stanowić największych rywali w drodze do zwycięstwa? A może zostaną skonfrontowani z nowymi uczestnikami, którzy zrobią wszystko, by zdobyć serca pozostałych singli?

Do tej pory wiadomo, że w programie "Hotel Paradise All stars" pojawią się:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii będzie miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl już w czwartek, 25 maja tego roku. Emisja odcinków następować będzie w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości