Sara i Artur z "HP" wyznali, co do siebie czują. Uczestniczka zdradziła, co z Mikołajem

Sara i Artur z "Hotelu Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Sara o uczuciach do Artura
Źródło: Player
Sara Jezuit z "Hotelu Paradise All Stars" nawiązała bliską relację z Mikołajem, ale rajskie prawo jest bezlitosne - partner uczestniczki musiał opuścić show. Do programu przybył Artur, który nie był Sarze obojętny. W bonusowym materiale dziewczyna wyznała, że liczyła na pojawienie się tego przystojnego mężczyzny.

Artur Sargsyan znany jest z 2. edycji "Hotelu Paradise", którą wygrał, tworząc parę z Atą Postek. Niestety ich związek nie przetrwał, dlatego Artur postanowił ponownie poszukać miłości w telewizji i wziąć udział w programie "Hotel Paradise All Stars". Sara zdradziła, że mężczyzna wzbudził w niej ogromne emocje.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz o finale i relacji z Magdą Gałdą
Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, jak czuł się przed finałem. Tylko nam zdradza, jak potoczyły się jego dalsze losy i jak Magda Gałda zachowywała się po powrocie do Polski.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise All Stars". Sara o uczuciach do Artura

Gdy Artur dołączył do ekipy "Hotelu Paradise All Stars" związał się z Sarą i Wiktorią i to dosłownie, bo uczestnicy musieli wziąć udział w eksperymencie, który polegał na tym, że byli przywiązani do siebie liną. Mężczyźnie spodobały się aż dwie dziewczyny, więc przez jakiś czas tworzyli zabawne trio. Po zakończeniu gry Artur zdecydował się tworzyć parę z Wiki, a Sara znów została singielką.

Sara Jezuit musi na nowo odnaleźć się w programie po odejściu Mikołaja, z którym łączyło ją coraz więcej. Para zbliżyła się do siebie również fizycznie, bo w ich relacji nie brakowało objęć i nieśmiałych pocałunków. Miki został wytypowany do opuszczenia willi, a jego partnerka rozpaczała, że nie będzie mogła rozwijać z nim relacji. Szansę na związek mają też po powrocie do Polski, jednak w "HP All Stars" sytuacja jest dynamiczna i może zaskoczyć Sarę. Dziewczyna wyznała, że Artur bardzo jej się spodobał.

Sara dyskutowała z Arturem o jego decyzji. Uczestnik wybrał Wiktorię i tłumaczył koleżance z programu, dlaczego tak postąpił. Mężczyzna przyznał, że dostrzegł, że Sara jest smutna i czeka na Mikołaja.

"Gdyby nie było Mikołaja, to z pewnością Sara byłaby moim wyborem, bo bardzo chciałem ją poznać i nadal chcę, ale Mikołaj mnie wyprzedził, musiał mieć w sobie coś takiego, że ją urzekł swoją osobowością" - odparł w "Hotel Paradise All Stars - Rajskie bonusy".

Artur dodał, że może gdyby wszedł do programu przed Mikołajem, byłoby inaczej. Na to Sara zareagowała: "no na pewno". Jednak później podzieliła się z widzami tym, co naprawdę ma w sercu.

Od początku mówiłam, że chciałabym, żeby Artur tutaj wszedł, że mi się podoba. Ale jednak gdzieś tam Mikołaj został w serduszku i na niego czekam
- podkreśliła.

Mikołaj skomentował odejście z "Hotelu Paradise All Stars"

Tymczasem Mikołaj Grzybowski po opuszczeniu programu odezwał się do fanów na Instagramie i zostawił emotikonę złamanego serca oraz refleksję: "tym razem zabrakło farta… Myślicie, że powinienem wrócić?".

Jay Dąbrowski z 5. edycji "Hotelu Paradise" skomentował zdjęcie kolegi. "Wrócisz, nie wrócisz, ważniejsze, czy to z Sarą wytrzymało?!" - zastanawia się partner Elizy. Jednak Mikołaj nie może nic zdradzić.

Sara też napisała, że chciałaby powrotu Mikołaja. Na to zareagowali Internauci, którzy wyznali, że kibicowali tylko tej parze i liczą na to, że historia miłosna Sary i Mikołaja będzie miała swój happy end.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości