Anna Matyasek z "HP" przeszła prawdziwą metamorfozę. Czy nadal jest z Ivanem?

Anna Matyasek z "HP"
Anna Matyasek w "Hotelu Paradise" znalazła prawdziwą miłość. Jak dziś wygląda jej życie?
Źródło: player.pl
Anna Matyasek i Ivan Yevtushenko wzięli udział w 2. edycji "Hotelu Paradise". Między parą szybko narodziło się uczucie, które pielęgnują po dziś dzień. Para podążając za swoją miłosną historią budowaną na oczach widzów, postanowiła nawet zaręczyć się na antenie "Dzień Dobry TVN". Internauci bacznie śledzą ich losy w mediach społecznościowych i nie mają wątpliwości: "Ania pięknieje z każdym dniem" - czytamy.

Anna Matyasek pojawiła się w "Hotelu Paradise" i zadeklarowała, że jest tam po to, by zdobyć miłość. Jak powiedziała, tak też zrobiła. Szybko ulokowała swoje uczucia, co jak się okazało, było strzałem w dziesiątkę. Jak para prezentuje się dziś?

Anna Matyasek z "HP" przeszła metamorfozę. Jak dziś wygląda?

"Hotel Paradise" to dla wielu uczestników drabina do świata sławy i show-biznesu. Podobnie było w przypadku Anny Matyasek, która dzięki obecności w miłosnym show zgromadziła na swoim koncie na Instagramie ponad 145 tysięcy obserwujących. Chętnie pokazuje swoje życie u boku Ivana i dzieli się z internautami codziennością.

Co jakiś czas Anna Matyasek wspomina też udział w "Hotelu Paradise" deklarując, że zmienił jej życie. Para odwiedziła jakiś czas temu studio "Dzień Dobry TVN". Podczas wywiadu na planie pojawił się bukiet wielkich, czerwonych róż, a Ivan Yevtushenko uklęknął przed ukochaną i poprosił o rękę.

"To się stało! Powiedziałam TAK! Nie da się opisać słowami, jakie to piękne uczucie i ile to jest emocji. Czuć tak prawdziwą miłość dwoje ludzi do siebie. To jest niesamowite, że to wszystko zaczęło się prawie 2 lata temu, gdzie szłam do "Hotelu Paradise" nie wiedząc, co mnie czeka, a tym bardziej po różnych ciężkich przejściach już w ogóle nie byłam nastawiona na miłość tam. Na wszystko jest swój czas i dla innych też on przyjdzie. Wiem, że to on jest tym właściwym mężczyzną, że z nim chcę spędzić resztę swojego życia. Dajesz mi wszystko, czego potrzebuję. Dajesz mi miłość, opiekę, troszczysz się o mnie, o mój uśmiech każdego dnia. Zawsze o mnie pamiętasz, dbasz o mnie, jesteś gentlemanem jakich mało. Takich mężczyzn jak Ty powinno być więcej na tym świecie. Szanujących i kochających kobietę jak Ty, jak Ty mnie. Jestem przeszczęśliwa. Dziękuję Ci Skarbie. Kocham Cię. Kolejny etap przed nami. Dziękuję moim obserwującym za życzenia i za to, że jesteście tu z nami" - napisała wtedy na Instagramie.

Zobaczcie, jak dziś wygląda Anna Matyasek.

Anna Matyasek z "HP" - życie prywatne

Anna Matyasek została przedstawiona w "Hotelu Paradise" jako spontaniczna, elokwentna i kokieteryjna finansistka. Przed udziałem w programie pracowała w banku, zajmowała się kryptowalutami, a nawet, próbowała swoich zawodowych sił na giełdzie. Po udziale w rajskim show zaczęła pracować jako influencerka. Obecnie rozwija swoją społeczność na Instagramie i platformie YouTube.

Jej relacja z Ivanem szybko została wystawiona na piedestał. Wielu widzów uważa, że właśnie tak powinien wyglądać idealny związek. O tym, że para świetnie się dogaduje, mogą świadczyć też wpisy na instagramowych profilach.

"Dziękuję Ci kochanie, że jesteś. Dziękuje Ci za Twoje starania. Z Tobą jestem szczęśliwa. Miłość jest piękna i pokazuje nam, jacy jesteśmy. To dzięki niej człowiek nabiera sił i rozpędu. Związek to wyzwanie. Ale bez miłości, żaden nie przetrwa. Dlatego wiem, że jesteśmy ze sobą na dobre i na złe" - napisała pod jednym z postów.

Zobaczcie jak Ania i Ivan prezentują się razem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości