Grzegorz z "HP" o metamorfozie. "Jedyna rzecz, która przeszkadzała mi w moim ciele"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"

Grzegorz Bartoszek znany widzom z "Hotelu Paradise" poinformował niedawno, że zdecydował się na przeszczep włosów. Kilka dni później na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia i relacje z tego, jak czuje się po zabiegu. Pokazał pierwsze efekty.

Grzegorz Bartoszek wystąpił w 5. edycji "Hotelu Paradise" i razem z Laurą Tarkotą dotarł aż do finału. Choć para nie wygrała i nie zbudowała związku po zakończeniu show, oboje deklarują, że nie czują do siebie o nic żalu i wciąż mogą nazywać się dobrymi znajomymi. Jak obecnie wygląda życie uczestnika "HP"? Nadszedł czas na dużą, wizualną metamorfozę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Grzegorz z "Hotel Paradise" o życiu uczuciowym. O jakiej dziewczynie marzył?
Grzegorz z "Hotel Paradise" o życiu uczuciowym. O jakiej dziewczynie marzył? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" zdecydował się na przeszczep włosów

Uczestnicy "Hotelu Paradise" po zakończeniu emisji show aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Jednym z nich jest Grzegorz Bartoszek, który pojawił się w 5. odsłonie show. Jego konto na Instagramie śledzi bowiem ponad 30 tysięcy osób. To właśnie oni jako pierwsi mogli zobaczyć relację z jego wyjazdu do Turcji na przeszczep włosów. Tuż po zabiegu uczestnik rajskiego show zorganizował dla internautów sesję pytań i odpowiedzi, podczas której opowiedział więcej o swoich przemyśleniach dotyczących przeszczepu.

Grzegorz Bartoszek z "HP"
Grzegorz z "HP" zdecydował się na przeszczep włosów Grzegorz Bartoszek z "HP" Źródło: Instagram
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"
Grzegorz Bartoszek z "HP" opowiedział o przeszczepie włosów Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" Źródło: Instagram

"Po co Ci to?" - zapytał bezpośrednio jeden z obserwatorów Grzegorza Bartoszka. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

"Jakby słyszał słowa swojej mamy. Pamiętajcie, inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją. A była to jedyna rzecz, która przeszkadzała mi w moim ciele. Mamy takie czasy, które dają nam jakie możliwości, więc dlaczego nie skorzystać?" - odpowiedział uczestnik "Hotelu Paradise".

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"
Grzegorz Bartoszek pokazał przygotowania do przeszczepu włosów Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" Źródło: Instagram

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - związki i życie prywatne

Grzegorz Bartoszek w "Hotelu Paradise" zaangażował się w relację z Laurą Tarkotą. Ostatecznie jednak para zadecydowała, że będzie podążała w swoim towarzystwie do finału, jednak wyłącznie w relacji przyjacielskiej. Tuż po zakończeniu emisji mężczyzna w rozmowie z nami wyznał, jak to wyglądało z jego perspektywy.

- Mieliśmy tam tak dużo emocji, więc tak - troszeczkę się w to wkręciłem i chciałem czegoś więcej. Ale szybko uświadomiłem sobie, jak to wygląda i ciężko byłoby mi zaufać takiej osobie, mimo że nie byliśmy w związku. Laura mogła mi powiedzieć coś innego na Pandorze, wtedy bym tak tego nie odbierał. Po tym wszystkim rozdzieliłem relację miłosną od przyjacielskiej. Mogłem zawsze na nią liczyć, jeśli chodzi o podchodzenie do pary czy konkurencje - wyznał.

W tej samej rozmowie zaznaczył też, że jego serce jest otwarte na nowe uczucie. Czy obecnie Grzegorz Bartoszek się z kimś spotyka? Tego dowiemy się zapewne już niedługo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości