W "Bonusach z Raju" zrobiło się gorąco. Grzegorz zaczął od masażu. "Tatuś się zaopiekuje"

Autor:
Urszula
Grabowska

Grzegorz Głuszcz, który od początku programu był związany z Moniką Kim, postanowił zmienić parę. Jego nową wybranką jest Magda Gołda, z którą tworzy pełen namiętności związek. Grześ odważył się na zwrócenie uwagi swojej partnerce w zabawny sposób.

Grzegorz Głuszcz to uczestnik nowej edycji "Hotelu Paradise", który budzi wiele sympatii. Pan Lektor nazwał go "Grzesiulem i " panem willi", ponieważ często organizuje różne aktywności uczestnikom i ma charakter typowego gospodarza domu. Od początku programu marzeniem chłopaka było to, aby pojawiła się dziewczyna, z którą połączy go prawdziwe uczucie. Jego marzenie spełniło się. Do "Hotelu Paradise" weszła nowa uczestniczka Magda Gałda. Ich pierwsze spojrzenia i gesty spowodowały, że zostali najgorętszą parą w hotelu.

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda i Grzegorz z "Hotelu Paradise" zbliżyli się do siebie

W ostatnich odcinkach mogliśmy zobaczyć, jak Magda i Grzegorz coraz śmielej okazują sobie uczucia. Nie brakuje między nimi namiętnych pocałunków i czułych gestów. Ostatnio uczestnik panamskiego show zwrócił uwagę na to, że jego partnerka garbi się. Postanowił więc w czuły sposób zwrócić jej uwagę.

"Ty się normalnie garbisz, musimy coś z tym zrobić, tak nie może być" - powiedział żartobliwie Grzegorz Głuszcz.

Uczestnik panamskiego show od początku nie krył, że Magda Gałda bardzo mu się podoba. Podczas wspólnych chwil w sypialni, jego uwagę przykuły wysportowane pośladki dziewczyny. Partnerka jednak wyznała, że: "wszystko jej spadło". Na to Grzegorz Głuszcz, znany ze swoich błyskotliwych tekstów, odpowiedział: "Nic się nie bój, tatuś się zaopiekuje" , jednocześnie wmasowując w ciało dziewczyny krem i klepiąc ją w pośladek.

Grzegorz Głuszcz i Magda Gałda są parą Źródło: https://www.instagram.com/grzes.hotelparadise6/

Nowe pary w "Hotelu Paradise"

W ostatnim tygodniu do "Hotelu Paradise" weszły dwie nowe dziewczyny: Ola Madej i Klaudia. Mural. Na początku miały bardzo trudne zadanie, ponieważ musiały utworzyć nowe pary w panamskiej willi. Tak oto Magda została połączona z Grzesiem, Klaudia z Mikołajem, Hania z Davidem, Monika z Davidem, Ola z Markiem. Niestety Anastazja i Andżelika zostały nowymi singielkami.

W nowym układzie w "Hotelu Paradise" da się zauważyć niezadowolenie Moniki Klim, która od początku tworzyła mocną parę z Grzegorzem Głuszczem. Ma żal do Magdy Gałdy, że otwarcie nie powiedziała jej o tym, że podoba się jej Grzegorz Głuszcz. Monika wie, że para z Dawidem to tymczasowy układ i nie da jej szans na przejście do kolejnego hotelowego tygodnia.

Do kogo podejdzie Monika na Rajskim Rozdaniu? Zobaczymy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Hotel Paradise:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości