Hania z "HP" o przyczynach rozstania z Mikołajem. Żałuje jednej rzeczy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

Hania z "Hotelu Paradise" podsumowała swój związek z Mikołajem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, co poczuła podczas ostatecznej rozmowy z chłopakiem. Opisała też sytuację, gdy w willi pojawiły się dwie nowe uczestniczki. Hania zdradziła, czego teraz tak naprawdę żałuje i o co ma żal do chłopaka.

Hania i Mikołaj po wielu kłótniach doszli do ostatecznego wniosku na temat swojej relacji i postanowili się rozstać. Czy jeszcze kiedyś do siebie wrócą? W "Hotelu Paradise" nic nie jest przesądzone. Nawet jeśli w programie pojawiły się nowe uczestniczki, a jedna z nich zakręciła się wokół Mikołaja.

Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Leon Myszkowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Hania z "Hotelu Paradise" o rozstaniu z Mikołajem i jego zachowaniu

Hania opowiedziała nam, jak ocenia swój związek z Mikołajem i dlaczego podjęli decyzję o rozstaniu. Dziewczyna nie ukrywa, że odpowiedź, którą usłyszała od Rajskiej Wyroczni, była gwoździem do trumny.

Myślę, że zakończenie związku z Mikołajem było najlepszą decyzją dla nas. Mimo tego, że od samego początku postanowiliśmy iść wspólnie przez program, to z dnia na dzień zauważaliśmy u siebie coraz więcej wad, których nie mogliśmy znieść. Ja bardzo wyraziście pokazuję emocje i wiele razy moje krzyki były niepotrzebne, ale Miki wiedząc, że łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi, potrafił stać i wiercić dziurę do momentu, aż nie wybuchłam [...] Myślę, że w momencie, kiedy dostałam od wyroczni odpowiedź potwierdzającą, jedyne co zrobiłam, to patrzyłam na niego z wielkim żalem, co mu się bardzo nie spodobało

Hania i Mikołaj odbyli szczerą i ważną rozmowę przy basenie. Oboje wyznali, co ich zabolało. Dziewczyna otwarcie przyznała, że nie chce jej się walczyć o kogoś innego. Przeprosiła Mikołaja, który przytulił ją w odpowiedzi i rozpoczął nowy etap ich relacji, którą nazwał koleżeństwem. Hania w rozmowie z nami dodała, że również nie widziała szansy na powrót do tej pary.

Sytuacja przed samym Rajskim, kiedy w dosadny sposób poinformował Carmę o tym, że ma do niego podejść, wszystkie przykre słowa przy wyborze i to, że żałuje swojego wyboru, całkowicie zamknęło możliwość jakiejkolwiek relacji między nami. Rozmowa przy basenie była jedną z najważniejszych, ponieważ nie umiałabym stworzyć żadnej relacji z innym panem

"Hotel Paradise". Hania o nowych uczestniczkach

Wejście nowych uczestniczek, Klaudii Mural i Oli Madej, wywołało ogromne zmiany w "HP". Powstały nowe pary, Hania trafiła do sypialni z Davidem, ale on jest zauroczony Angeliką. Klaudia związała się z Mikołajem. Czego teraz najbardziej żałuje?

- Czułam wielki smutek, ponieważ wiedziałam, że nie ma sensu kolejny raz próbować się pogodzić. Dwie nowe uczestniczki przyszły w najgorszym dla mnie momencie, ale widocznie tak miało być. To, że się nie poddałam, zawdzięczam wyłącznie Angelice, była ze mną w tych dobrych i złych momentach, wspierała mnie i przekazywała dużo pozytywnej energii i tylko dlatego potrafiła jeszcze cieszyć się tym miejscem. Czy żałowałam, może trochę, ale uważam, że ta decyzja nie była podjęta pochopnie, można było załatwić to spokojniej. Jedyne czego naprawdę żałuję, to tych wszystkich krzyków

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości