Wiemy, jak Laluna spędza 39. urodziny. Tego się nie spodziewacie [TYLKO U NAS]

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Laluna

Laluna skończyła 39 lat. Ekscentryczna celebrytka z "Królowych życia" w rozmowie z nami zdradziła, jak świętuje ten wyjątkowy dzień. Fani gwiazdy TTV, którzy są przyzwyczajeni do jej wystawnego życia, mogą się mocno zdziwić.

Laluna to jedna z najbardziej znanych bohaterek programu "Królowe życia". Kobieta szybko zyskała sympatię widzów programu, a nietuzinkowy styl sprawił, że stała się bardzo rozpoznawalna. Laluna chętnie pokazuje swoje życie prywatne i nie ukrywa, że kocha luksus. Celebrytka właśnie skończyła 39 lat.

Laluna skończyła 39 lat. Jak świętuje urodziny?

Laluna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednak w dniu swoich urodzin, czyli 6 października, opublikowała na swoim profilu jedynie życzenia od znajomych. Nie zdradziła nikomu, jak chce spędzać ten czas.

"Wszystkiego dobrego!";

"Spełniaj swe marzenia myszko";

"Nigdy się nie zmieniaj" - czytamy w urodzinowych postach, które celebrytka udostępniła na InstaStories.

Kasia Alexsandra Laluna
Kasia Alexsandra Laluna Kasia Alexsandra Laluna Źródło: https://www.instagram.com/lala_laluna_official/?hl=pl

O życzeniach dla swojej gwiazdy nie zapomniała także stacja TTV.

"Wszystkiego najlepszego dla Laluny w dniu urodzin!" - czytamy.

Postanowiliśmy więc osobiście skontaktować się z celebrytką, by poznać jej plany na urodzinowy wieczór. Laluna uchyliła nam rąbka tajemnicy.

- Urodziny spędzam w domu z rodziną, na obiedzie u mamy - odpowiedziała.

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Laluna - kim jest uczestniczka programu "Królowe życia"?

Laluna tak naprawdę nazywa się Kasia Aleksander. Celebrytka przyszła na świat 6 października 1983 roku i w 6. sezonie programu dołączyła do obsady "Królowych życia". Gwiazda TTV z miejsca stała się jedną z ulubienic widzów, a rozpoznawalność przyniosły jej liczne operacje plastyczne oraz tatuaże. Laluna chętnie chwali się swoim luksusowym życiem nie tylko w telewizji, ale również i na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie pół miliona użytkowników.

Laluna pracuje jako modelka, która reklamuje bieliznę. Celebrytka ma również szczęśliwe życie prywatne. Laluna mieszka w Oławie razem z mamą i swoją córką Laurą. Gdy gwiazda TTV rozpoczynała swoją przygodę z telewizją była w związku z Francuzem Gabryelem Vicenzo. Niestety w 2019 roku para się rozstała.

Przeczytaj więcej o "Królowych życia" na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości