Camilla z "HP" o zachowaniu Mikołaja. "Najzwyczajniej w świecie spanikował"

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 6". Nowa uczestniczka Camilla

Camilla Hansen w niespodziewanych okolicznościach została wyeliminowana z "Hotelu Paradise". W rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o pakcie, który zawarła z Mikołajem i czy ma do niego żal.

6. edycja "Hotelu Paradise" niemal od pierwszych odcinków wzbudza wiele emocji. Wszystko przez ogrom paktów i sojuszy, które uczestnicy nieustannie między sobą zawierają. Niestety Camilla mimo zapewnień Mikołaja odpadła z jego ręki. Tylko nam opowiedziała, co działo się na kilka chwil przed jej opuszczeniem rajskiego show. 

"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie
"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie

"Hotel Paradise 6". Camilla o zachowaniu Mikołaja

Minione Rajskie Rozdanie było jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń 6. edycji "Hotelu Paradise". Kłótnia Hani i Mikołaja sprawiła, że ten dał Camilli nadzieję na przetrwanie w show. Niestety w ostatnich sekundach zmienił swoją decyzję i sprawił, że to właśnie ona musiała opuścić program. W rozmowie z nami Camilla opowiedziała o ich ustaleniach i o tym, czy czuje się zawiedziona i zmanipulowana. 

- Nie mam żalu do Mikołaja, wiem, że w tamtej chwili czuł ogromną presję i zapewne przez te sekundy przepłynęło mu milion myśli związanych z tym, jak odbiorą to widzowie, że ma niedokończone tematy z Hanią itp. Myślę, że najzwyczajniej w świecie spanikował i że gdyby miał więcej czasu na podjęcie decyzji, to może inaczej by się to zakończyło. On parę razy wspominał o zmianie pary, ale widocznie nie dojrzał do tej decyzji. Gdybyśmy mieli umowę, która by zapadła dużo wcześniej, w chwili bez emocji, to byłabym bardzo zawiedziona i czułabym się oszukana. Z racji, że zdążyłam się nastawić na odpadnięcie i ta sytuacja rozwinęła się w sekundach przed Rajskim Rozdaniem, to nie mam żalu. Od początku bardzo polubiłam Mikołaja i jestem pewna, że dogadałabym się z nim w parze. Zachował się dojrzale w wielu sytuacjach i jest bezkonfliktowy, bardzo to w nim cenię - mówi Camilla. 

"Hotel Paradise 6". Camilla o relacji z Markiem 

Tuż po odpowiedziach Rajskiej Wyroczni, Camilla zdobyła się na poważną rozmowę z Markiem. Choć ten nie chciał powiedzieć wprost, jaką podjął decyzję, dał jej do zrozumienia, że na Rajskim Rozdaniu wybierze Magdę. Camilla wyznała nam, że rozważała wyeliminowanie się z gry i podejście do swoich programowych przyjaciół - Grzegorza i Moniki. 

- Od momentu rozmowy z Markiem, w której mi powiedział, że niezależnie od zawartości skrzynki Magdy to wybierze ją, to miałam w planach podejść do Grześka i Moniki, ponieważ były to dwie najbliższe mi osoby w hotelu i chciałam odpaść obok swojej hotelowej przyjaciółki, z ręki jej partnera - wyjaśniła.

Finalnie jednak postanowiła inaczej i podeszła do Mikołaja i to właśnie z jego ręki odpadła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały własne

Pozostałe wiadomości