Eliza i Jay dostali list od Laury i Grzegorza. "Za bardzo zaufałam niektórym osobom"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
player.pl
Poczta z raju - Eliza i Jay. "Hotel Paradise 5"

Finałowy tydzień w "Hotelu Paradise" był niezwykle intensywny i przepełniony emocjami. Panamską willę opuściły aż trzy pary w tym - faworyci - Eliza oraz Jay. Zgodnie z nową tradycją programu - otrzymali listy od pozostałych uczestników. "Myślałem, że słowa mają wartości" - powiedział Jay.

Poczta z Raju to dodatkowe materiały, w których wyeliminowani uczestnicy czytają spersonalizowane listy od niektórych znajomych z programu. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia - największe emocje wzbudził w Elizie i Jayu list, który otrzymali od Grzegorza i Laury. Nie mogli powstrzymać się od komentarza. 

Poczta z Raju - Kasper i Dominika

Kasper i Dominika od początku swojej programowej relacji nie ukrywali, że łączy ich wyłącznie przyjaźń. Oboje próbowali stworzyć trwalsze związki w "Hotelu Paradise", jednak ostatecznie żaden z nich nie przetrwał. Zostali wyeliminowani z rąk Oliwii i Kuby i oboje nie do końca rozumieli, z czego wynikała ta decyzja. 

"Pomimo zaistniałej sytuacji Kuba szukał kontaktu ze mną. Nie uniosłam się dumą, nie udawałam obrażonej. Jest szansa, że będziemy mieć kontakt przyjacielski. I tutaj kropka, nic więcej" - powiedziała Dominika, odpowiadając na pytanie o relację z Kubą. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Poczta z raju - Eliza i Jay

Najbardziej wyczekiwanymi listami do uczestników były te, które otrzymali Jay i Eliza. Od razu opowiedzieli, czy skrywają w sobie jeszcze urazę dotyczącą decyzji, którą podjęli Grzegorz i Laura.

"Żal jest w jakimś stopniu, ale myślę, że już neutralnie do tego podchodzę. Myślę, że mam żal do siebie. Może za bardzo zaufałam niektórym osobom? Albo myślałam, że może być inaczej?" - powiedziała Eliza.

Jay wyjaśnił także, czy czuje żal, złość i niezrozumienie.

"Może troszeczkę tak. Najbardziej czuję to w stosunku do Laury. Myślałem, że słowa mają wartości i skoro, ktoś mówi 'A' to zrobi 'A'. A tutaj często tak nie było. Może za dużo wziąłem do siebie i potraktowałem to personalnie" - powiedział Jay.

Jay i Eliza jako pierwszy otworzyli list od Grzegorza i Laury. 

"Droga Jeylizo, na wstępie chcemy podziękować Wam za szczerość i wszystkie wasze wartości oraz randkę, którą Jay nam podarował. Nie chcielibyśmy, żebyście na naszą decyzję patrzyli źle. Nie było dobrej. Robiliśmy to, co czujemy. Przykro nam za takie pożegnanie" - napisali. 

Jay skomentował to krótko: "Szanuję przyjaźń, ale nie widzę tam prawdziwej. W moich oczach takiej nie mają".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: player.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości