Kuba przyznał się do błędu. Skomentował relację z Oliwką

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kuba i Oliwia. "Hotel Paradise"

Piąta edycja "Hotelu Paradise" dobiega końca. Emocje związane z eliminacjami, związkami i relacjami sięgają zenitu. Związek Kuby i Oliwii niemal od samego początku wywoływał w widzach i samych uczestnikach show skrajne emocje. Zaledwie na dzień przed ostatnią Pandorą, Kuba napisał obszerny tekst i poświęcił go Oliwii.

Kuba Sobczak odniósł się do swojej programowej randki z Oliwią oraz tego, jak spogląda na ich relację z perspektywy czasu. "Ty jako jedyna byłaś przy mnie w najcięższych decyzjach" - napisał. 

"Hotel Paradise". Kuba szczerze o parze z Oliwią

Relacja Kuby i Oliwii w programie była zawiła. Niemal od pierwszego wejrzenia serce zabiło im do siebie mocniej. Po kilku dniach w panamskiej willi pojawiła się jednak Dominika, która otwarcie powiedziała, że podoba jej się Kuba i wykorzystując swoją szansę od raju rozdzieliła jego ówczesną parę. Ten jednak wrócił do Oliwii, a to, co między nimi zaszło w łazience jest cały czas jednym z głównych powodów kąśliwych uwag i komentarzy. Tuż przed wielkim finałem para została wysłana na randkę, która wiele pozwoliła im wyjaśnić.

"To była moja najlepsza randka, jaką miałem w hotelu. Miałem wrażenie, jakby tych kamer wokół nas nie było. Czułem po prostu, że to było prawdziwe. Spotkanie pomogło nam również złagodzić naszą "pierwszą kłótnię w parze" wywołaną dyskusją po odpadnięciu Kaspra i Dominiki. Moje słowa w stronę Oliwki były nie na miejscu. Ja niestety będąc w HP nie widziałem żadnych zgryźliwych i krzywych akcji ze strony Domi, dlatego więc powiedziałem, że się nie zgadzam" - napisał Kuba w swoim poście na Instagramie. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Kubę i Oliwię łączyło w "HP" prawdziwe uczucie?

Kuba opisał też to, co poczuł do Oliwii. Wielu internautów zarzucało mu w trakcie emisji programu niezdecydowanie i to, że nie otaczał swojej partnerki wystarczającą opieką. 

"Wracając do Oliwki. Cieszę się, że jestem z Tobą na tej ostatniej prostej do finału. Teraz wiem, że powinienem w programie być bardziej za Tobą, ufać i wspierać Cię. Ty jako jedyna byłaś przy mnie w najcięższych decyzjach, nawet wtedy kiedy się mocno upiłem, to nie odstąpiłaś mnie na krok. Czekamy teraz na wielką uber pandorę. Będzie się działo" - wyjawił Kuba za pośrednictwem Instagrama. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości