Programy

Sylwia Bomba nie chce, by jej córka uczestniczyła w pogrzebie taty. "Żal może mieć tylko do ojca"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sylwia Bomba o pogrzebie byłego partnera

Były partner Sylwii Bomby z "Gogglebox. Przed telewizorem" zmarł 26 lipca. Bohaterka show postanowiła nie mówić swojej 3-letniej córeczce o śmierci ojca. Teraz fani zapytali, czy dziewczynka pojawi się na pogrzebie. Sylwia Bomba stanowczo wyraziła swoje zdanie w tej sprawie i ucięła temat. Otrzymała w zamian krytykę, wobec której postanowiła nie być obojętna.

Sylwia Bomba była związana z Jackiem Ochmanem. Para rozstała się w zeszłym roku. Kobieta wyznała, że to była dobra decyzja. Niestety mała Antosia straciła ojca. Mężczyzna zmarł 26 lipca 2022.

Sylwia Bomba nie powiedziała córce o śmierci jej ojca

Sylwia Bomba jest teraz jeszcze bardziej skupiona na swojej córce. Dziewczynka nie jest niczego świadoma, a to dlatego, że jej mama postanowiła nie mówić jej o śmierci taty. Skonsultowała to z psychologiem. Dodała też, że kontakt Antosi z ojcem nie był taki, jaki by go sobie wymarzyła. Jacek Ochman ostatnio nie widywał się z dzieckiem. Sylwia Bomba poinformowała fanów, że kiedyś będzie musiała wyznać córce prawdę.

"Moment, w którym będę musiała ją o tym poinformować, będzie dla mnie bardzo trudny. Kto mnie obserwuje, ten wie, że Antosia jest całym moim światem i to ona daje mi energię i siłę do walki o nasze szczęście. Trzymajcie za nas kciuki" - napisała na Instagramie.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Sylwia Bomba o pogrzebie byłego partnera. Odpowiada na krytykę

Sylwia Bomba kolejny raz odpowiadała na pytania internautów. Tym razem ktoś zapytał ją, czy jej córka będzie uczestniczyła w pogrzebie ojca. Mama dziewczynki wyznała, że nie widzi takiej możliwości. Jeszcze raz podkreśliła, że dziecko dawno już nie widziało swojego taty.

"Antosia ma 3,5 roku. Nie widziała taty przez ostatnie 3 miesiące. Tosia nie wie, że jej tata zmarł. Nie będzie jej na pogrzebie. W jej imieniu na pogrzebie będę ja" - odpowiedziała.

Okazało się, że wiele osób skrytykowało ją za taką postawę. Niektórzy nie zgadzają się z jej decyzją o nieinformowaniu córki o tym, co się stało.

"Robisz krzywdę dziecku! W przyszłości będzie jej przykro, że nie była na pogrzebie ojca!" - tak brzmi jedna z wiadomości od obserwatorów gwiazdy "Gogglebox".

Sylwia Bomba ukróciła dalsze wiadomości i opublikowała stanowczą odpowiedź.

Ja sądzę inaczej. Trzylatek na pogrzebie? Hit! Żal może mieć tylko do ojca, że nie chciał być tatą

Córka Sylwii Bomby na pójdzie na pogrzeb ojcaŹródło: Instagram Sylwia Bomba

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości