Grzegorz z "HP" zdradził, czy jest w związku. "Nigdy nie miałem problemu, żeby znaleźć dziewczynę" [TYLKO U NAS]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Grzegorz z "Hotelu Paradise" o randkach i poszukiwaniu miłości

Grzegorz Bartoszek był finalistą 5. edycji "Hotelu Paradise". W programie nawiązał przyjacielską relację z Laurą i liczył na to, że ich znajomość przerodzi się w coś więcej po powrocie do Polski. Nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Laura związała się z Kasprem, a Grzegorz otrzymuje wiadomości od fanek. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, czy jego serce jest już zajęte.

Grzegorz z "Hotelu Paradise" zyskał sympatię widzów telewizyjnego show. W "Hotelu Paradise" w zasadzie był wierny jednej kobiecie. Widział w Laurze nie tylko osobę, z którą może dojść do finału, ale też wartościową dziewczynę, z którą może stworzyć szczerą relację. Grzegorz w pewnym momencie rozczarował się postawą partnerki w hotelu. Jednak potrafił jej wybaczyć i wytrwał z nią do ostatniego dnia show.

Grzegorz z "Hotelu Paradise" o uczuciu do Laury. Czy nadal jest singlem?

Grzegorz podsumował swoją relację z Laurą. Bez owijania w bawełnę przyznał się do swoich uczuć, powiedział też, co go zabolało w dziewczynie. Na koniec potrafił jednak docenić chwile spędzone razem w Panamie.

- Mieliśmy tam tak dużo emocji, więc tak — troszeczkę się w to wkręciłem i chciałem czegoś więcej. Ale szybko uświadomiłem sobie, jak to wygląda i ciężko byłoby mi zaufać takiej osobie, mimo że nie byliśmy w związku. Laura mogła mi powiedzieć coś innego na Pandorze, wtedy bym tak tego nie odbierał. Po tym wszystkim rozdzieliłem relację miłosną od przyjacielskiej. Mogłem zawsze na nią liczyć, jeśli chodzi o podchodzenie do pary czy konkurencje - zwierzył się w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

Grzesiek szuka prawdziwej miłości. Jeszcze nie odnalazł osoby, z którą mógłby stworzyć szczerą relację.

- Moje serce wciąż jest do wzięcia. Mimo że spotykałem się z różnymi dziewczynami, to jeszcze serce nie zabiło mocniej. Po rozstaniu z dziewczyną byłem w długoletnim związku. Miałem później jeszcze jeden poważniejszy związek, więc jeśli miałbym wchodzić z kimś w relację, to musiałoby być to coś pewnego. Nie szukam przygód, tylko relacji długoterminowych - wyjaśnił.

Grzegorz z "Hotel Paradise" o życiu uczuciowym. O jakiej dziewczynie marzył?
Grzegorz z "Hotel Paradise" o życiu uczuciowym. O jakiej dziewczynie marzył? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz z "Hotelu Paradise" dostaje wiadomości od fanek. Ma jeden warunek, aby przyjąć zaproszenie na kawę

Grzesiek z "HP" nigdy nie narzekał na powodzenie u płci przeciwnej. Po programie zainteresowanie jego osobą jest jeszcze większe niż wcześniej. Jednak chłopak nie chce kojarzyć się dziewczynom wyłącznie z występów w "Hotelu Paradise".

- Wcześniej nie miałem aż tylu wiadomości. Nigdy nie miałem problemów z relacjami damsko-męskimi... Nie miałem problemu, żeby znaleźć dziewczynę, ale też nie chodzi o znajdowanie, tylko żeby to wyszło naturalnie, żeby to naprawdę było to. Nie chciałbym, aby dziewczyny patrzyły na mnie przez pryzmat tego, że byłem w tym "Hotelu Paradise" - podkreślił w rozmowie.

Aleksandra Głowińska zapytała Grzegorza, czy przyjąłby zaproszenie na kawę od fanki, która napisała do niego na Instagramie.

- Nie tak od razu. Musiałaby zabłysnąć w rozmowie, czymś mnie zaciekawić, może wspólnymi zainteresowaniami. Po jakimś czasie mógłbym się z kimś spotkać - odpowiedział zdecydowanie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości