Grzegorz z "HP6" przegrał zakład z ukochaną. Nie uwierzycie, co musiał zrobić

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Grzegorz Głuszcz i Natalia Bajko

Grzegorz Głuszcz z 6. edycji "Hotelu Paradise" zaskoczył swoich obserwatorów. Uczestnik w wyniku przegranej konkurencji ze swoją ukochaną musiał zgolić brodę. Efekt zaskoczył wszystkich. Zobaczcie sami.

Grzegorz Głuszcz dał się poznać widzom w 6. edycji programu "Hotel Paradise". Uczestnik był w programie od początku i dotrwał do samego końca. Na początku Grzegorz podpadł telewidzom, tym, co powiedział do Szahiry na temat jej wyglądu, ale szybko zmieniło się jego zachowanie.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Głuszcz. Hotel Paradise 6

Fani formatu spisali Grzegorza na straty, jednak w jego obronie stanęła wówczas Klaudia El Dursi, która ostudziła emocje widzów i poprosiła, aby zaczekali z werdyktem do następnych odcinków programu. Jak się okazało, miała rację.

Grzegorz Głuszcz okazał się duszą towarzystwa, a za swoje niefortunne słowa do Szahiry przepraszał kilka razy. W programie wszystko wyglądało na to, że Grzegorz poznał wybrankę serca. Przez długi czas uczestnik był w parze z Magdą, a ich znajomość szybko przechodziła na kolejne poziomy.

Niestety, mimo szczerych chęci Grzegorza, uczucie ze strony Magdy po czasie wygasło i uczestnik znów został singlem. Jak się okazało, nie na długo. Po zakończeniu show uczestnik ogłosił w mediach społecznościowych, że spotyka się z inną uczestniczką formatu — Natalią Bajko.

Grzegorz Głuszcz przeszedł metamorfozę

Para cały czas jest razem i wszystko wskazuje na to, że są szczęśliwi. Ostatnio udostępnili krótkie nagranie na Instagramie, na którym próbują trafić papierową kulką do szklanki. Jeśli któremuś z nich się uda, druga osoba ma zrobić to, co ta powiedziała przed rzutem.

Pomysłów było wiele, od skoków na bungee, po naukę driftów i przefarbowanie się na rudy kolor. Za każdym razem papierowa kula omijała cel, aż do czasu, kiedy Natalia, rzucając, oznajmiła, że jeśli trafi, jej ukochany musi zgolić brodę.

Jak się domyślacie, Natalia trafiła, a Grzegorz nie krył zakłopotania. Jak się okazało, Grzegorz dotrzymał umowy i w następnym filmiku na Instagramie pokazał efekty.

Do nagrania dodał krotki opis:

"Dobra, rozwiążmy raz i ostatecznie moje odwieczne pytanie... Lepiej z brodą czy bez?" - zapytał.

Co uważacie?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prywatne Grzegorza Głuszcza

Pozostałe wiadomości