Grzegorz z "HP" ujawnił, komu wręczył prezent walentynkowy. "Kochajcie się!"

Grzegorz Kasprzyk z "Hotelu Paradise 6".
Grzegorz Kasprzyk z "Hotelu Paradise 6".
Źródło: TVN
Grzegorz Kasprzyk był uczestnikiem 6. edycji "Hotelu Paradise". W kilka chwil zaskarbił sobie sympatię widzów i zyskał przydomek "Prezydenta". Mężczyzna po zakończeniu emisji programu chętnie zaczął dzielić się swoją codziennością na Instagramie i rozbawiać internautów. Z okazji walentynek jednak zaskoczył wszystkich i pokazał w końcu, komu postanowił wręczyć różę. Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

"Hotel Paradise" to dla wielu uczestników trampolina do świata sławy. Grzegorz Kasprzyk z minionej edycji show wykorzystał swój skok do show-biznesu w wyjątkowo udany sposób. Mężczyzna bowiem zachowując swój żartobliwy sposób bycia, zachwyca internautów kolejnymi filmami i zabawnymi opisami postów. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o strategii po powrocie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Kasprzyk z "HP" w walentynki. Jak je spędził? 

Z okazji walentynek Grzegorz Kasprzyk z "Hotelu Paradise" postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu media społecznościowe obiegła informacja, że jego serce jest już zajęte. Choć uczestnik rajskiego show nie podał personaliów ukochanej, wyznał, że to kobieta idealna pod każdym względem i nazwał ją "Afrodytą". 

14 lutego na jego profilu na Instagramie pojawiło się wideo, w którym widać jak Grzegorz kupuje czerwone róże. 

"Kochajcie się!" - napisał. 

Uczestnik "HP" jednak pozostał wierny swoim żartobliwym przekonaniom i również tym razem zadbał o to, by uśmiech jego obserwatorów nawet na chwilę nie zniknął z twarzy. Okazało się bowiem, że kwiaty wręczył sam, sobie. Zaznaczył przy tym, jak ważna jest samoakceptacja i wyrozumiałość. Jak oceniacie ten gest? 

Grzegorz Kasprzyk z "HP" jest zakochany? 

Grzegorz Kasprzyk za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjaśnił jakiś czas temu, że w jego życiu pojawił się ktoś, kto sprawia, że serce zaczyna bić mocniej. Zaintrygowani tą wieścią postanowiliśmy zapytać go o szczegóły tej relacji. Zobaczcie, co powiedział: 

- Mogę powiedzieć, że jest piękną i bardzo wartościową kobietą, do tego niższą ode mnie! Uważam, że uczucia, podobnie jak pieniądze lubią ciszę. Nie zależy mi na instagramowym związku, więc na ten moment tożsamość Afrodyty musi pozostać tajemnicą - wyznał. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości