Julia Wieniawa usłyszała pytanie o Jessicę Mercedes. Zrobiło się niezręcznie

Julia Wieniawa musiała zmierzyć się z pytaniem o przyjaciółkę
Julia Wieniawa musiała zmierzyć się z pytaniem o przyjaciółkę
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa kiedyś chętnie chwaliła się w mediach swoją przyjaźnią z Jessicą Mercedes. Od tamtej pory jednak sporo się zmieniło i gwiazdy są w wyraźnie chłodniejszych relacjach. Podczas jednej z niedawnych imprez Julia Wieniawa została zapytana o swoją przyjaźń z modową influencerką. Zrobiło się niezręcznie.

Julia Wieniawa jest polską aktorką i piosenkarką. Gwiazda ma na koncie wiele interesujących filmowych i serialowych ról. Artystka znana jest również ze swojej muzyki. Niedawno wydała płytę "Omamy", która z miejsca zdobyła serca jej fanów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes - historia przyjaźni

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes niegdyś tworzyły zgrany duet. Przyjaciółki chętnie promowały wzajemnie własne projekty w swoich mediach społecznościowych. O ich przyjaźni było wtedy bardzo głośno, na co z pewnością wpływały wspólne zdjęcia i relacje na Instagramie. Mówiło się nawet, że to jedna z największych przyjaźni w show-biznesie.

Julia Wieniawa i Jessica Mercedes chętnie spędzały prywatny czas razem. Media obiegły nawet zdjęcia, na których dziewczyny były ze swoimi ówczesnymi partnerami na podwójnej randce. Na fotografiach można było zobaczyć aktorkę w towarzystwie Nikodema Rozbickiego i modową influencerkę z Kubą Karasiem.

Nikt wtedy nie spodziewał się, że nad przyjaźnią młodych gwiazd wkrótce zawisną czarne chmury.

Julia Wieniawa została zapytana o dawną przyjaciółkę. Zrobiło się niezręcznie

Na początku 2022 roku w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze plotki na temat kryzysu w przyjaźni łączącej Julię Wieniawę i Jessicę Mercedes. Gwiazdy przestały pojawiać się razem na ściankach i wspólnych zdjęciach w mediach społecznościowych. Pikanterii całej sprawie dodawał fakt, że Julia Wieniawa podczas pracy nad nową płytą zaczęła współpracować z Kubą Karasiem, który niedawno rozstał się z influencerką modową.

W związku z zaistniałą sytuacją media zaczęły pytać byłe przyjaciółki o ich obecną relację. Dziewczyny nie chciały jednak odpowiadać wprost na temat ich aktualnych stosunków. Tak było też i tym razem, kiedy podczas jednego z ostatnich wydarzeń Julia Wieniawa została zapytana przez reporterkę serwisu Party.pl o Jessicę Mercedes.

"Przechodzimy do nieco trudniejszego tematu. Czytam to, co się czyta w internecie. Ludzie komentują, że jeden z takich najgłośniejszych tiktoków Jessiki Mercedes, gdzie ona..." - zaczęła reporterka.

"Nie... koniec tematu!" - ucięła pytanie wyraźnie zirytowana Julia Wieniawa.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości