Co się działo w podróżach poślubnych w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

W 5. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pary spędziły ze sobą pierwsze wspólne chwile podczas podróży poślubnych. Niektórzy z uczestników nie mogli narzekać na brak wrażeń, bo sami zafundowali sobie niebezpieczne przygody. Jak się skończyły?

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . W 5. odcinku programu zobaczyliśmy, jak pary odnalazły się w poweselnej rzeczywistości. Gdzie udali się w podróże poślubne?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Marta i Patryk udali się w podróż poślubną do miejscowości Długopole-Zdrój na Dolnym Śląsku w powiecie kłodzkim. Para już od momentu ślubu nie mogła się doczekać, aż spędzi czas sam na sam. Małżeństwo wybrało się na spacer w góry. Niestety wycieczka mogła skończyć się dramatycznie. Na wyprawę w oblodzone góry wybrali nieodpowiednie stroje. Małżeństwo odwiedziło "Sky Walk", czyli tzw. ścieżkę w obłokach znajdującą się w Czechach, bardzo blisko polskiej granicy. Wejście na szczyt okazało się dosyć proste, jednak schodząc w dół, napotkali problemy. Okazało się, że sportowe buty odkrywające kostki nie były najlepszym wyborem.

"Stromo. Stromo", "Jak to przeżyjemy, to będzie cud" - komentowali

"Myślałem, że zejście będzie dużo łatwiejsze, ale było naprawdę trudne. Było stromo i nie było się nawet czego złapać, ani podtrzymać przed upadnięciem" - przyznał Patryk, który ześliznął się z góry.

Marta obawiała się, że jej mąż złamał rękę.

"Bałam się bardzo, już miałam przed oczami najczarniejsze scenariusze. Sama ledwo się trzymałam, nie było możliwości pomocy. Wyobrażałam sobie już naszą drogę do szpitala. W te parę sekund naprawdę przed oczami miałam czarne wizje" - wyznała.

Patryk podkreślił, że w pewnym momencie zrobiło się naprawdę groźnie, ale jakoś udało się zejść. Widzowie skrytykowali nieodpowiedzialne zachowanie pary, która wybrała się na wymagającą wyprawę nieprzygotowana.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko Źródło: TVN
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna i Przemek wyjechali w podróż poślubną do folwarku w Ławicy niedaleko Kłodzka. Ze względu na ukochanego jamnika Justyny, producenci programu specjalnie wybrali miejsce przyjazne zwierzętom i para trafiła na wieś. Uczestniczka przed wyjazdem oddała jednak psa pod opiekę rodzicom. Parę szybko znudziło wiejskie życie, więc postanowiła udać się do pobliskiego miasta.

"Przyjechaliśmy do folwarku na zadupie i mieszczuchy chciały iść do miasta. Jesteśmy przyzwyczajeni. Mieszczuchy z nas, nie ma się co oszukiwać" - stwierdziła Justyna.

Jak się okazało, droga do miasta była znacznie dłuższa i trudniejsza, niż się wydawało, więc postanowili wziąć stopa. Ostatecznie udało im się dotrzeć do Kłodzka, gdzie spędzili chwilę na zakupach. Do hotelu wrócili taksówką na własny koszt. Między małżonkami pojawiły się także pierwsze zgrzyty. Obrażona uczestniczka zareagowała nieprzyjemnie na uprzejmy gest męża w restauracji, co skrytykowali widzowie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński Źródło: TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Marta i Maciej w podróż poślubną udali się do Karpników. Para z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza najwięcej kontrowersji spośród uczestników. Gwiazdor discopolo i samotna matka po przejściach wyglądali jakby niezbyt przypadli sobie do gustu. Para po zabawie weselnej następnego dnia była kompletnie bez życia. Marta całe śniadanie praktycznie przespała, próbując nawiązać jakąkolwiek rozmowę z mężem.

Widzowie programu skrytykowali jej zachowanie i wygląd. Zarzucili jej, że nie zadbała o wygląd dzień po weselu. Marta odpowiedziała na swoim Instagramie na jeden z komentarzy. Poinformowała, że była po prostu niewyspana i miała zapalenie spojówek.

"Nie miałam kaca. Spałam kilka godzin. Moje włosy tak potrafią wyglądać po uczesaniu. Miałam zapalenie spojówek. I wiele mogę wyliczać. Na pewno nie domagałam się od nikogo komplementów, tylko stwierdziłam, że ich nie było. To jak wyglądam dziś, nie świadczy o tym, jaką jestem osobą. To, że brzydko wyglądałam, nie znaczy, że można po mnie jechać. Brzydcy ludzie też mają prawo chodzić po tej planecie" - napisała.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak Źródło: TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości