Igor z "HP" jest z Anastazją? Fani długo czekali na to, aż zabierze głos

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Igor i Anastazja będą razem?

Igor z "Hotelu Paradise" otrzymuje mnóstwo pytań dotyczących jego relacji z Anastazją. Fanów ciekawi przede wszystkim to, czy między tą dwójką coś się popsuło. Zarówno Igor, jak i Anastazja odpadli już z programu, jednak w mediach społecznościowych dziewczyna często pojawia się w towarzystwie Dawida, a z Igorem nie utrzymuje kontaktu.

Igor Kiełbowski z "Hotelu Paradise 6" rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Przez długi czas milczał w sprawie relacji z Anastazją. Po jego odejściu z programu dziewczyna nie potrafiła ułożyć sobie z nikim innym nowej relacji.

Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak opowiedzieli o kulisach 5. edycji "Hotelu Paradise". Za co są najbardziej wdzięczni?

Igor z "HP" o braku kontaktu z Anastazją i resztą uczestników

Igor i Anastazja byli nierozłączni. Dziewczyna stanęła za nim na jednym z pierwszych Rajskich Rozdań i uzasadniła swój wybór tym, że ufa chłopakowi i dogaduje się z nim, mimo że nie rozumie jego niektórych żartów. Igor wziął sobie do serca uwagi wybranki, bo bardzo mu na niej zależało. Uczestnik od samego początku podkreślał, że brunetka wpadła mu w oko. Po odejściu Igora z programu Anastazja związała się z Dawidem. Nie potrafiła się do niego zbliżyć, wyznając, że cały czas ma nadzieję, że jej były partner wróci do "HP". Niestety nie doczekała się tej chwili. Internauci byli przekonani, że jak tylko wróci do Polski, spotka się z Igorem. Być może do tego doszło, ale uczestnicy nie pochwalili się wspólnym zdjęciem.

Fani przesyłają do Igora pytania, zaniepokojeni tym, czy coś zepsuło się między nim a Anastazją.

"Czy po zakończeniu programu opowiesz, dlaczego Twoja relacja z Anastazją tak osłabła?", "Co z Anastazją, tyle czekała na Ciebie?" - pytali go obserwatorzy na Instagramie.

Igor udzielił odpowiedzi na InstaStories. Zasugerował, że nie jest w związku z Anastazją. Obiecał, że opowie, co się między nimi stało dopiero po zakończeniu programu. Dodał, że nie utrzymuje też kontaktu z resztą ekipy, a tylko z pojedynczymi osobami. Na koniec podkreślił jednak, że Anastazja pokazała w programie, że jest wartościową dziewczyną.

Igor z "Hotelu Paradise" o relacji z Anastazją Źródło: Instagram @igor.hotelparadise6

"Hotel Paradise". Czy między Anastazją a Dawidem zaiskrzyło dopiero w Polsce?

Anastazja bardzo przeżywała odejście Igora i chyba nie spodziewała się, że aż tak bardzo przywiąże się do Dawida. Gdy pożegnała pierwszego partnera, opublikowała z nim zdjęcie na Instagramie, którego jednak nie opatrzyła żadnym wyznaniem. Gdy sama opuściła Panamę, to do Dawida skierowała przepiękne słowa.

Dziękuję, że byłeś, za wsparcie i cierpliwość. Jesteś bardzo wartościowym i uczuciowym chłopakiem i wierzę, że uda ci się jeszcze w programie zbudować relację, która będzie polegać nie tylko na przyjaźni. Wszystkie nasze rozmowy, nasze super momenty nie były za dużo pokazane, ale wiemy nawzajem jak było

Anastazja ma stały kontakt z Dawidem. Nie ukrywają tego faktu przed widzami "HP". Być może zaiskrzyło między nimi dopiero w Polsce? Tego dowiemy się niebawem.

Dawid i Anastazja mają kontakt po opuszczeniu "Hotelu Paradise" Źródło: Instagram @dawid.hotelparadise6

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości