Grzegorz podrywa kolejną uczestniczkę. Takiej metody jeszcze nie było w hotelu [BONUSY Z RAJU]

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Player
"Hotel Paradise", Grzegorz Kasprzyk

Grzegorz Kasprzyk postanowił podgrzać i tak gorącą atmosferę w "Hotelu Paradise". Mężczyzna w dość nietypowy sposób ruszył na podbój serca Gabrieli. Co na to uczestniczka?

W tym tygodniu zatrzęsło "Hotelem Paradise". To programu wróciło aż dwoje uczestników: Hania oraz Adam. Pojawienie się jednej z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w historii show wywołało niemałe zamieszanie. Tym bardziej że Mikołaj próbuje budować relację z Moniką. Kobieta nie wyglądała na zadowoloną, gdy byli partnerzy okazywali sobie czułości na oczach pozostałych hotelowiczów.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Grzegorz w nietypowy sposób podrywa Gabrysię

Atmosfera w "Hotelu Paradise" się zagęszcza. Powroty to sygnał, że gra powoli dobiega końca, a widmo finału staje się coraz wyraźniejsze. W miłosnych roszadach wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Zeszłotygodniowe Rajskie Rozdanie zweryfikowało niektóre relacje. Tym samym Marek połączył się z Gabrysią, która miała immunitet. Jego była partnerka Natalia podeszła do Grzegorza, a ten przypieczętował jej odejście z programu.

Nie czas jednak na łzy! W "Bonusach z raju" widzowie mogli zobaczyć dłuższą relację z przebieranej imprezy. W trakcie wydarzenia Hania coraz odważniej okazywała sympatię Mikołajowi, z czego Monika nie była zadowolona. Grzegorz tymczasem postanowił podgrzać atmosferę i udał się w kierunku gdybalni, gdzie odpoczywali Gabrysia i Marek.

Grzegorz już raz zaprezentował swoje umiejętności taneczne. Podczas konkursu tańca w stylu Bollywood sprawił, że panie nie mogły oderwać od niego wzroku. Postanowił ponownie wykorzystać niezwykły urok, by tym razem oczarować Gabrysię.

"Hotel Paradise". Grzegorz Kasprzyk w sensualnym tańcu Źródło: Player

Gabrysia miała jednak do uczestnika nietypową prośbę.

"A weź zaklaszcz stopami" - poprosiła.

Na efekty nie trzeba było długo czekać i tym samym mogliśmy podziwiać pokaz niezwykłych umiejętności. Uczestnicy zastanawiali się, czy zdolność Grzegorza wynika z jego płaskostopia czy nietypowej, giętkiej stopy. Co wy na to?

"Hotel Paradise". Grzegorz Kasprzyk klaszcze stopami Źródło: Player

"Hotel Paradise". Monika o zachowaniu Mikołaja

Zanim do "Hotelu Paradise" wróciła Hania, Monika i Mikołaj wydawali się całkiem mocną parą. Choć już wtedy zachowanie mężczyny nie do końca odpowiadało internautom. Wówczas w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Monika przyznała:

"Mikołaj ma swój sposób bycia i otwartość, która może czasami przeszkadzać. Bardziej na tym etapie programu martwiło mnie to, że możemy zostać rozbici przez takie luzackie podejście Mikołaja. Gdyby chciał zmienić parę na nową mieszkankę hotelu, oczywiście mógł to zrobić. Wtedy ja sparowałabym się z nowym Grzegorzem i każdy działałby sobie w nowych parach. Jednak ustaliliśmy, że jesteśmy wobec siebie lojalni".

Czy ta lojalność przetrwa powrót byłej partnerki? Jak na razie w "Hotelu Paradise" zrobiło się niezręcznie. Choć Hania zapewnia, że nie ma zamiaru rozbijać relacji Moniki i Mikołaja, nie trudno zauważyć, że lgnie do mężczyzny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Player

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Player

Pozostałe wiadomości