Kuba i Oliwia z "HP" zdecydowali się na ważny krok. "Nie obawiam się" [TYLKO W CZT]

Autor:
Dagmara
Olszewska

Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka to jedna z najbardziej charakterystycznych par minionej edycji "Hotelu Paradise". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że mają względem siebie poważne plany. W rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl Kuba wyznał, czego dokładnie dotyczą.

Historia miłości Kuby i Oliwii nie była oczywista. Choć niemal od pierwszego programowego wejrzenia przypadli sobie do gustu, ich szczęście trwało zaledwie kilka dni. Szumny powrót do pary rzutował na to, jak potoczyły się ich losy przed samym finałem. Po kilku miesiącach od powrotu z Panamy widzowie dowiedzieli się, że para wciąż tworzy zgrany duet a teraz - zamierza ze sobą zamieszkać. 

Kuba i Oliwia z "HP" zamieszkają razem 

Za pośrednictwem Instagrama Kuba Sobczak poinformował, że szykuje się do zmiany miasta. Od zakończenia emisji "Hotelu Paradise" pojawiały się doniesienia, że razem z Oliwią rozważają zamieszkanie pod jednym dachem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Kuba wyznał, jak będzie wyglądało jego życie w nowym mieście. 

- Planujemy zamieszkać razem z Oliwką. Czuję się dobrze, choć wiem, że nadchodzą duże zmiany i będę się musiał trochę przestawić na inne życie. W Warszawie spędzam teraz tyle czasu, co w swoim mieście, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z zaaklimatyzowaniem się. Jedyne co może męczyć to właśnie ciągłe korki i duże zamieszanie. Chwilowo wprowadzimy się do Oliwki, aby na spokojnie później rozejrzeć się za mieszkaniem - powiedział Kuba. 

Dominika Stosio o relacji z Oliwią. Miały wspólne plany?
Dominika Stosio o relacji z Oliwią. Miały wspólne plany? Dominika Stosio o sytuacji w "HP". Liczyła, że Kuba i Oliwia porozmawiają z nią inaczej

Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka - związek 

Dla wielu widzów, a nawet samych uczestników "Hotelu Paradise" związek Kuby i Oliwii nie miał szans na przetrwanie. Na przekór wszystkim, para deklaruje, że między nimi jest prawdziwa miłość, pewność i szczere uczucie.  Kuba Sobczak wyjaśnił nam, czy tak wielkie zmiany w życiu mogą wpłynąć na relację z Oliwią.

- Nie obawiam się tego, ponieważ miałem dużo  zmian w życiu i zazwyczaj były to właśnie takie spontaniczne przeprowadzki. Jestem przyzwyczajony - powiedział. 

Internauci z dużą radością zareagowali na wieść o tym, że para ma zamiar zamieszkać pod jednym dachem. 

"To super sprawa dla związku! A do korków da się przyzwyczaić" - napisał jeden z obserwatorów uczestnika "Hotelu Paradise".  

"Zaaklimatyzujesz się, a związek rozkwitnie. Zobaczysz" - czytamy pod zdjęciem Kuby na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości