Laura i Kasper o relacjach z Jayem i Elizą. "Mogli to zachować dla siebie"

Laura i Kasper, "Hotel Paradise 5"
Laura i Kasper o wspólnym życiu po "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Laurę i Kaspra z "Hotelu Paradise" po programie połączyło coś więcej niż przyjaźń. W pierwszym wspólnym wywiadzie opowiedzieli o ostatniej Pandorze, relacjach z Elizą i Jayem i o tym, jak zareagowali na atak ze strony innych uczestników.

Laura i Kasper zaskoczyli internautów i fanów programu informacją, że od niedawna tworzą zgraną parę. Choć w Panamie ich drogi szybko się rozeszły, obecnie są dla siebie dużym wsparciem. "Teraz jestem bardziej po stronie Laury we wszystkich sporach” - powiedział Kasper. 

Laura i Kasper o reakcji Jaya i Elizy

Laura w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyznała, że była zaskoczona reakcją Jaya i Elizy, jednak ich zachowanie utwierdziło ją wyłącznie w podjętej decyzji.

- Widzowie nie byli tam na miejscu razem z nami. To była nasza decyzja. Jeśli ktoś tego nie rozumie to zapraszam do “Hotelu Paradise”, do przeżycia tego. Eliza i Jay byli od nas najbardziej oddaleni. To nie było tak, że to była najmocniejsza para. Nam nie zależało ani na ‘pieniążkach’, ani żadnej wygranej. Ja parę dni wcześniej całowałam się z Kasprem, Sevciem i Wiktorią, więc naprawdę mi nie zależało na tym. Mogłabym wtedy odpaść - wyznała uczestniczka w rozmowie.

Laura opowiedziała także, czy decyzja o usunięciu z programu Jeya i Elizy była trudna. 

- Poniekąd tak. To była bardzo trudna decyzja. Dość oczywista, jeśli chodzi o mnie i o Grzesia, bo z nimi praktycznie nie mieliśmy kontaktu. Zdziwiło mnie ich zachowanie, ale utwierdziło w tym, że to była dobra decyzja - powiedziała. 

- Mogli na pewno ładniej się zachować w tamtym momencie, ale wiem, że mieli mocno zaplanowane, że to wygrają. Ktoś im zabrał to, co bardzo chcieli, więc pewnie stąd ta reakcja. Nie bronię ich, bo mogli to zachować dla siebie, ale ogólnie - nie podobało mi się to, jak się zachowali - dodał Kasper.

Laura i Kasper o życiu po "Hotelu Paradise" i relacjach z Elizą i Jayem
Laura i Kasper o życiu po "Hotelu Paradise". Połączyło ich coś wyjątkowego?

Laura szczerze o komentarzu Elizy podczas Pandory

Podczas ostatniej Pandory, Eliza w ferworze emocji zasugerowała Laurze, że tej bardzo zależy na wygranej przez rodzinną tragedię, o której opowiadała w programie. Na szczęście, Grzegorz i inni uczestnicy szybko stanęli w jej obronie i poprosili, by Eliza nie poruszała tematów rodzinnych w takim momencie. 

- Było mi bardzo, bardzo przykro. Starałam się te ataki przyjąć z klasą i chłodną głową. Grzesiu się tam bardziej wpienił i chciał pociągnąć ten temat dalej. Ja stwierdziłam, że nie ma sensu, nie życzę nikomu tego co się stało. 'Pieniążki' nie były mi potrzebne. (...) Ja z Elizą po programie rozmawiam tylko, gdy spotykamy się na wspólnych imprezach. Jesteśmy dla siebie miłe, ale ten dystans jest ogromny. A o tej sytuacji z Pandory nigdy później z nią nie rozmawiałam. Nie czuję takiej potrzeby - odpowiedziała Laura. 

Kasper o relacjach z Jayem i Elizą

Kasper niemal od początku swojej obecności w programie utrzymywał dobry kontakt zarówno z Elizą jak i Jayem. Przyznał, że nadal są sobie bliscy, jednak jest to relacja wyłącznie koleżeńska. 

- Ja mam od czasu do czasu kontakt z Jayem. Z Elizą dużo mniejszy. Nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, ale w moją stroną nie było żadnych zarzutów, bywało tak, że mnie bronili. Jay stanął po mojej stronie, więc między nami żadnej złej krwi nie ma. Teraz jestem bardziej po stronie Laury we wszystkich sporach, więc z tego wynika, że ten kontakt jest między nami trochę mniejszy - powiedział Kasper. 

W rozmowie z Aleksandrą Głowińską Laura opowiedziała także o swoich odczuciach dotyczących finału i swojego udziału w programie.

- Absolutnie nie jest mi przykro, że nie wygrałam. Może to jest głupie co powiem, ale chciałam odpaść wcześniej. W takim sensie, że my wygrywaliśmy te konkurencje i fajnie było stać w finale, ale ta Pandora… dla mnie to było już za dużo. Przetrwałam, teraz jestem silniejsza, ale nie zależało mi na wygranej. Znalazłam więcej i dostałam od programu więcej - przyznała Laura, patrząc z uczuciem w stronę Kaspra. 

- Nie chciałam spacerować po ścieżce lojalności, a Kasper wynagrodził mi… nie wiem, czy to jest dobre słowo. Jestem zaskoczona, że go mam" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości