Laura i Kasper z "HP" w miłosnym quizie. Sprawdzają sobie telefony? Kto jest zazdrośnikiem? [TYLKO W CZT]

Kasper Nowakowski i Laura Tarkota z "Hotelu Paradise"
Kasper z "Hotelu Paradise" całkowicie zmienił fryzurę. Wiemy dlaczego
Źródło: instagram.com/laurahotelparadise5official/
Kasper i Laura to jedna z najgorętszych par 5. edycji "Hotelu Paradise". Aleksandra Głowińska z serwisu cozatydzien.tvn.pl zaprosiła zakochanych na szczerą rozmowę, podczas której wzięli udział w miłosnym quizie. Czy jest między nimi zazdrość? Kto jest lepszym kucharzem? Czy ich związek przetrwa jedzenie pizzy z ananasem? Zobaczcie sami.

Kasper Nowakowski i Laura Tarkota nie stworzyli trwałej pary w panamskim raju. Ich drogi skrzyżowały się jednak tuż po zakończeniu nagrań. Jak wygląda ich relacja? W quizie sporo się o sobie dowiedzieli… 

Kasper Nowakowski i Laura Tarkota - quiz miłosny 

Para w rozmowie z Aleksandrą Głowińską odpowiedziała na wiele ciekawych pytań. Jak szybko się okazało, choć zgadzają się w wielu kwestiach, w ich związku jest przestrzeń na własne zdanie. Czy para akceptuje sprawdzanie telefonów w związku? Czym jest dla nich wierność i zaufanie? Boją się, że stara miłość nie rdzewieje?

Wideo z quizem zobaczycie tutaj: 

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise 5". Związek Kaspra i Laury 

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski mieli okazję sprawdzić się jako para w "Hotelu Paradise". Choć ich wspólna przygoda nie trwała wtedy długo, to według widzów już wtedy pokazywali sobie spore zainteresowanie. W wywiadzie z Aleksandrą Głowińską opowiedzieli dokładnie, jak zaczęła się ich wspólna historia po powrocie do Polski. 

"Nie rozmawialiśmy o swoich uczuciach. A jak Kasper wrócił do programu, to hotel huczał o tym, że był tu taki Kasper, że miał tu zaje**stą relację, więc ja też trzymałam się na dystans. (...) Jesteśmy świeżą parą. Najpierw chodzenie za rękę po Warszawie bez przypału. Musimy to zaliczyć, a potem będziemy myśleć. Na razie spędzamy weekendy u siebie, pomieszkujemy" - powiedziała Laura.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/laurahotelparadise5official/

podziel się:

Pozostałe wiadomości