Laura nie zamieszkała z Kasprem. Co stoi na przeszkodzie i jak potoczyły się ich losy?

Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" o wspólnym życiu
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" o wspólnym życiu
Źródło: Instagram @laurahotelparadise5@official
Laura Tarkota z "Hotelu Paradise 5" zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Dziewczyna rozkręca modową markę. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, dlaczego przerwała studia i jak widzi swoją przyszłość. Zdradziła też, czy w końcu zamieszkała z Kasprem oraz, czy ich rodziny przypadły sobie do gustu.

Laura i Kasper zachwycają fanów swoimi wspólnymi zdjęciami. Widzowie "Hotelu Paradise" bardzo im kibicują. Uczucie pojawiło się u nich całkiem niespodziewanie. Jednak jest przez nich cały czas pielęgnowane. Sprawdźcie, co u nich słychać.

Laura i Kasper zamieszkali razem? "Poznaliśmy swoich rodziców"

Relacja Laury i Kaspra zmierza w dobrym kierunku. Zakochani dbają o częsty kontakt, ale Laura nie ukrywa, że jest on utrudniony ze względu na odległość, jaka ich dzieli.

- Ja jestem z Rybnika, on z Łodzi. Na razie mieszkamy osobno, plany na wspólne życie są, ale na razie nie chcemy zapeszać. Kasper tutaj jest co tydzień ze względu na to, że nie mogę sobie w weekendy pozwolić, by jechać do Łodzi, więc on przyjeżdża do mnie - opowiedziała Laura.

Wiemy też, czy bliscy Laury i Kaspra mieli już okazję się poznać.

- Poznaliśmy swoich rodziców i jest dobrze. Moja relacja z Kasprem zaczęła się od moich urodzin w Zakopanem. Tam już byli moi rodzice, więc sytuacja była ułatwiona. A ja mamę Kaspra poznałam niedawno i bardzo się polubiłyśmy - oznajmiła Laura.

Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie
Kasper i Laura z "Hotelu Paradise" są razem po programie. Opowiedzieli o swoim związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Laura rozkręca własny biznes. Co wcześniej studiowała?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Laura rozpoczyna nowy etap w swoim zawodowym życiu. Wcześniej studiowała dziennikarstwo. Jest po licencjacie z tego kierunku, ale studia magisterskie musiała przerwać.

- To jest dalej mój plan, ale stało się tak, że powrocie z "Hotelu Paradise" nie zdołałam zaliczyć semestru (studiowałam dziennie) i zostałam skreślona z listy studentów. Był to dla mnie bodziec, aby spróbować własnej działalności. Chcę wykorzystać swoje "pięć minut" i pójść za ciosem. Choć czasy mamy ciężkie, inflacja bardzo wysoka, to zdecydowałam się na pierwszy krok. Wybrałam się do Urzędu Pracy i wystąpiłam o dotację, którą szybko otrzymałam - wyjaśniła.

Uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise" opowiedziała, skąd wziął się u niej pomysł, aby zaangażować się w branżę modową. Czego możemy spodziewać się po jej sklepie?

- Lari atelier to moje pierwsze, najmłodsze dziecko. Pomysł był prosty. Moda jest moją pasją, a mój styl od zawsze wzbudza zainteresowanie. Jak to zwykle bywa, jednym się podoba, innym mniej, jednak dużo częściej słyszę słowa uznania niż krytyki... Do tego wszystkiego miałam wsparcie i pomoc ze strony mojej najbliższej rodziny, no i oczywiście Kaspra. Oficjalne, nowe miejsce na mapie modowej Rybnika otwieram 29 lipca i z tego miejsca wszystkich serdecznie zapraszam na otwarcie oraz pierwsze zakupy. Mogę obiecać, że zakupy w moim atelier będą zawsze udane, zwłaszcza dla kobiet odważnych, które cenią sobie jakość, styl i lubią się wyróżniać w tłumie! - zachęciła Laura w rozmowie z nami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @laurahotelparadise5@official

podziel się:

Pozostałe wiadomości