Eliza i Jay z "HP" pokazali, gdzie kupują ubrania. Fani nie mogą się ich nachwalić

Eliza i Jay kupują ubrania w second-handach
Eliza i Jay kupują ubrania w second-handach
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" pokazują wspólne życie poza programem. Mieszkają w domu rodzinnym Elizy i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. W jednym z filmików, które udostępnili w serwisie YouTube, przyznali, że często kupują ubrania w second-handach. Na nagraniu widać, jak walczą z innymi o wejście do sklepu.

Eliza i Jay cały czas udowadniają, że ich relacja w "Hotelu Paradise" była prawdziwa. Stworzyli kanał w serwisie YouTube, gdzie publikują zabawne momenty z ich życia. Stworzyli w ten sposób społeczność, która z chęcią obserwuje ich przygody. Niedawno udostępnili nowy materiał, w którym Eliza kupuje ukochanemu drogi telefon. Jednak to końcówka filmu jest intrygująca! Zakochani wybierają się na zakupy w second-handzie. Sprawdźcie, co się tam działo.

Eliza i Jay w second-handzie. Walczą z innymi o ubrania

Eliza i Jay relacjonowali wizytę w second-handzie. Aby dostać najlepszy towar przybyli do sklepu pół godziny przed otwarciem. Okazało się, że nie tylko oni pomyśleli o tym, aby przyjść wcześniej.

"Lecimy na ciuchy i tam będzie wojna. Lubimy tam szukać takich perełek, których nie można znaleźć w innych sklepach. Ale dla niektórych ludzi chodzi tam o życie" - zażartował Jay.

Eliza uprzedziła, że czeka ich prawdziwe "starcie" o najlepsze ubrania.

"Niestety ludzie, którzy są zawodowymi łowcami, już tam czekają, walczą, jakby to była wojna" - przyznała rację chłopakowi.

Na nagraniu widzimy, jak Jay wychodzi ze sklepu ze stertą ubrań i chwali się, że wygrał "wojnę". Zobaczcie to sami.

Fani zachwycili się decyzją Jaya i Elizy, by dbać o środowisko i kupować ubrania z drugiego obiegu. Wielu z nich także ma swoje sprawdzone miejsca, w których wielokrotnie udało się "upolować" świetnej jakości ubrania w dobrej cenie.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku, tatuażach i wspólnym mieszkaniu
Jeremiah "Jay" Dąbrowski i Eliza Milewska byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Tworzyli parę z najdłuższym stażem, to też wydawało im się, że miejsce w finale mają w kieszeni. Niestety, ostatni tydzień w "Hotelu Paradise" rządzi się swoimi prawami. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzień.tvn.pl Jay i Eliza zdradzili, czy wciąż są razem.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" pokonali innych uczestników?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Eliza i Jay liczyli na to, że znajdą się w finale "Hotelu Paradise". Po zakończeniu programu uczestniczka show wyznała swoje uczucia do chłopaka we wzruszającym wpisie na Instagramie.

"Dziękuję Ci, że mnie uratowałeś. Nie jestem w stanie wyrazić w słowach, jak bardzo odmieniłeś moje życie. Zawsze mnie wspierałeś, a gdy trzeba było i dałeś ochrzan. Trwaliśmy przy sobie przez cały program. Byłeś przy mnie w każdej chwili, gdy się śmiałam, gdy płakałam, gdy byłam zła, gdy tęskniłam za rodziną, gdy się stresowałam [...] Sprawiłeś, że znowu zaczęłam wierzyć w siebie, w swoje marzenia i w uczucie, które się między nami tam rodziło. Byłeś moją oazą spokoju" - napisała.

Fani uwierzyli w szczerość jej uczuć, tak samo ufają Jayowi. Internauci są zachwyceni ich relacją.

"Uważam, że w żadnej, ale to w żadnej polskiej edycji tego programu nie było tak zgranej i szczerej relacji jak Wasza" - czytamy w komentarzach.

"Uwielbiam was oglądać, marzyłam żebyście wygrali HP, ale wygraliście dużo więcej niż niektórzy myślą, kocham was" - napisała wzruszona fanka.

"Widać, że od początku Waszej znajomości zafascynowanie, bliskość i miłość, to jest coś prawdziwego, nie na pokaz. Już ci kiedyś Eli pisałam, że trzymałam kciuki w programie od pierwszego dnia i nadal trzymam. Super się na Was patrzy i super się Was ogląda" - wyznała kolejna osoba.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości