Laura i Kasper z "HP" nadal są razem? Sprawdziliśmy, co u nich słychać. Przełomowe wieści

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski
Laura Tarkota i Kasper Nowakowski
Źródło: Player
Laura Tarkota i Kasper Nowakowski poznali się w 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć nie zaiskrzyło między nimi od razu, to miją dwa lata od emisji show z ich udziałem, a oni nadal są razem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Laura opowiedziała, co u nich słychać. Wiemy, jak im się układa i jakie mają plany na nadchodzący rok.

Laura i Kasper zaniepokoili fanów, gdy przestali publikować wspólne treści na Instagramie. Ostatni raz pokazali się razem w maju tego roku. Okazało się, że ich obserwatorzy w mediach społecznościowych nie mają się czym martwić. Laura przekazała nam wspaniałe wieści.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise". Laura i Kasper o związku i planach na przyszłość

Laura i Kasper mieszkają pod wspólnym dachem od dłuższego czasu. Fani ocenili ich jako idealną parę. Uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise" wyjaśniła nam, dlaczego przestała publikować zdjęcia z ukochanym.

- U nas dużo się dzieje, w social mediach jest nas troszkę mniej, bo cały ostatni rok przepracowaliśmy, nie udało się nam nawet pojechać na wakacje. Dlaczego? W przyszłym roku kupujemy razem mieszkanie! Planujemy wrócić do dzielenia się życiem w mediach społecznościach z nowym rokiem, jak tylko będziemy mieć chwilę oddechu. Od marca mieszkamy razem, ale kupno wspólnego mieszkania, to już wyższy poziom, więc czekamy na nowy rok, klucze do odebrania i niekończący się serial pt. "remont i urządzanie" - przekazała nam w rozmowie.

Laura ma powody do radości. Spełnia się też jako bizneswoman. Od roku prowadzi butik i rozwija się jako właścicielka. Dziewczyna potwierdziła, że fani nie powinni martwić się o jej związek z Kasprem.

Od "Hotelu Paradise" mijają właśnie dwa lata, nie wiemy kiedy to minęło, jeszcze wczoraj pamiętam, jak martwiliśmy się ciągłymi rozjazdami między Rybnikiem a Łodzią, a teraz jest wizja odebrania wspólnych kluczy do naszego własnego mieszkanka. Nasza relacja ma się jak najlepiej. To spełnienie naszych marzeń i nie możemy się doczekać! Wracamy z nowym rokiem
- zapowiedziała Laura Tarkota.

Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" zdradzili, jak zostali parą po zakończeniu programu

Po finale 5. edycji "Hotelu Paradise" Laura i Kasper opowiedzieli nam, jak to się stało, że zdecydowali się na związek. W programie tylko przez moment byli parą. Laura miała immunitet. Opuściła Grzesia i stanęła za Kasprem na jednym z Rajskich Rozdań, bo miała plan ratowania innej uczestniczki. Chciała pomóc Marice, jej ówczesnej najlepszej koleżance, która mogła połączyć się z Grzesiem i w ten sposób przetrwać kolejną eliminację. Uczestnicy show w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl przyznali, że wtedy od razy między nimi zaiskrzyło.

- Ja już otwarcie w programie mówiłem, że wtedy to była moja najlepsza para — stwierdził Kasper.

Laura myślała, że Kasper nie jest szczery w uczuciach i jego słowa to tylko gra.

- Nie rozmawialiśmy o swoich uczuciach. A jak Kasper wrócił do programu, to hotel huczał o tym, że był tu taki Kasper, że miał tu zaje**stą relację, więc ja też trzymałam się na dystans — wyjaśniła Laura.

Okazało się, że po zakończeniu programu to Kasper przejął inicjatywę i odezwał się do Laury. Będąc jeszcze w Panamie, spędzili romantyczny wieczór na plaży.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości