Anna Lewandowska zorganizowała imprezę pierniczkową. Wśród gości - Paulina Krupińska

Anna Lewandowska i Paulina Krupińska-Karpiel
Anna Lewandowska i Paulina Krupińska-Karpiel
Anna Lewandowska zorganizowała gingerbread party. W jej wspaniałej willi bawiły się tłumy koleżanek, wśród których nie zabrakło i Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Panie nie tylko ozdabiały pierniczki, ale rozkręciły prawdziwą świąteczną imprezę!

Przygotowania do świąt w domu Anny i Roberta Lewandowskich idą pełną parą. Po imponującym przystrojeniu domu i wirtualnych odwiedzinach Mikołaja przyszedł czas na tradycyjne pieczenie pierniczków. Tym razem było jednak nie tylko rodzinnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_26
Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023

Gingerbread party Anny Lewandowskiej

Do pieczenia pierniczków Anny Lewandowskiej nie wystarczą dwie ręce. A przynajmniej nikt ze znajomych trenerki nie stosuje takiej praktyki. Świąteczne ciasteczka smakują zdecydowanie lepiej, kiedy powstają w gronie przyjaciół. A tych wokół Anny Lewandowskiej, jak zwykle, nie brakuje.

Na imprezie pojawiły się prawdziwe tłumy, a wśród nich również najbliższe przyjaciółki gwiazdy. Nie mogło więc zabraknąć Pauliny Krupińskiej-Karpiel. Na instagramowych profilach obu pań możemy zobaczyć relację z tego wyjątkowego spotkania. Były tańce, i kobiece pogaduszki, jednak głównym elementem programu rzeczywiście okazało się ozdabianie pierniczków. Oczywiście zdrowych - bez cukru i glutenu!

Edyta Herbuś o tańcu Anny Lewandowskiej

Przedświąteczny czas Anna Lewandowska spędza nie tylko na domowych przygotowaniach. Okazuje się, że nawet tak zabiegana osoba potrafi znaleźć odrobinę czasu dla siebie. Jakiś czas temu trenerka odkryła w sobie miłość do tańca i regularnie oddaje się treningom. Jak sobie radzi? O profesjonalny komentarz pokusiła się Edyta Herbuś.

"Stronię od oceniania. Dla mnie taniec jest tak czystą radością. Wyszłam z fazy typowo turniejowej, teraz szukam różnych form na wyrażanie [siebie - przyp. red.], różnych form ruchu. Sądzę, że to jest fajne, że ludzie tańczą. Czy to jest Ania Lewandowska, czy Ania Nowak. Dobrze, że ludzie tańczą i czerpią z tego radość, bo to jest coś, w czym jest bardzo dużo życia" - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z Plotkiem.

Jedno jest pewne - jeśli ma się taką pasję, zjedzonych pierniczków zdecydowanie liczyć nie trzeba.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości