Laura z "HP" odmieniona dzięki metamorfozie. "Niechętnie pokazuję wam te zdjęcia"

"Hotel Paradise". Laura Tarkota
"Hotel Paradise". Laura Tarkota
Źródło: Player
Laura Tarkota była uczestniczką piątego sezonu "Hotelu Paradise". Choć w programie budowała relację z Grzegorzem, jednodniowy związek z Kasprem zaowocował na tyle, że pojawiło się uczucie. Uczestniczka skupiła się na rozwoju w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których niedawno pochwaliła się zmianą, która zaszła w jej życiu.

Laura Tarkota i Kasper Nowakowski byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradsie". W słonecznej Panamie byli parą jedynie przez jeden dzień, jednak już po tak krótkim czasie widzowie zauważyli, że darzą się niezwykle gorącą sympatią. Mimo to oboje skupili się na budowaniu relacji z innymi mieszkańcami. Niedługo po zakończeniu emisji "Hotelu Paradise" z ich udziałem przyznali, że połączyło ich coś więcej. Ku zaskoczeniu wielu, relacja trwa do dziś!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "HP" w ogniu pytań
Laura i Kasper z "Hotelu Paradise" odpowiedzieli na intymne i trudne pytania. Jak wygląda ich związek?

"Hotel Paradise". Laura Tarkota przeszła spektakularną metamorfozę

Laura i Bartosz stworzyli na tyle silną relację, że udało im się dotrzeć do ścisłego finału. Niestety nie stanęli na Ścieżce Lojalności, przegrywając z Wiktorią i Sevagiem. Mimo że od zakończenia emisji piątego sezonu "Hotelu Paradise" minęło sporo czasu, finałowi uczestnicy cieszą się sporym zainteresowaniem internautów. Ci chętnie śledzą ich codzienność, szczególnie że związek Laury i Kaspra kwitnie! Para dzieli się uroczymi zdjęciami, nie ukrywając, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Niedawno w mediach społecznościowych uczestników "Hotelu Paradise" pojawiła się fotografia, która rozczuliła internautów.

Czytaj więcej: Laura z "HP5" pokazała rozczulające zdjęcie z ukochanym. Zobaczcie, jak zmienił się Kasper

To nie koniec noworocznych zaskoczeń! Niedawno na InstaStories Laura poruszyła temat włosowej metamorfozy. Uczestniczka przez dłuższy czas walczyła o to, by jej blond pukle odzyskały blask i stały się zdrowsze. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie się udało, a efektem zmian Laura pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Niechętnie pokazuję wam te zdjęcia, włosy były w strasznej kondycji. [...] Moje włosy równo rok temu, w styczniu 2023 zdecydowałam się na obcięcie ich [...]. Pamiętajcie, że ja prezentuję efekt długotrwałej suplementacji! Nie miesięcznej, nie dwumiesięcznej czy nawet trzy, a rocznej" - wyjawiła.

Zmiana robi wrażenie!

"Hotel Paradise". Laura Tarkota
"Hotel Paradise". Laura Tarkota
Źródło: Instagram

"Hotel Paradise". Laura i Kasper o związku i planach na przyszłość

Pod koniec 2023 roku Laura i Kasper w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o tym, co dzieje się w ich życiu. Uczestnicy przyznali, że w ostatnim czasie znacznie rzadziej są obecni w mediach społecznościowych. Dlaczego?

- U nas dużo się dzieje, w social mediach jest nas troszkę mniej, bo cały ostatni rok przepracowaliśmy, nie udało się nam nawet pojechać na wakacje. Dlaczego? W przyszłym roku kupujemy razem mieszkanie! Planujemy wrócić do dzielenia się życiem w mediach społecznościach z nowym rokiem, jak tylko będziemy mieć chwilę oddechu. Od marca mieszkamy razem, ale kupno wspólnego mieszkania, to już wyższy poziom, więc czekamy na nowy rok, klucze do odebrania i niekończący się serial pt. "remont i urządzanie" - przekazała nam w rozmowie Laura.

Laura spełnia się też jako bizneswoman, co sprawa jej dużo radości. Od roku prowadzi butik i rozwija się jako właścicielka. Dziewczyna potwierdziła, że fani nie powinni martwić się o jej związek z Kasprem.

Od "Hotelu Paradise" mijają właśnie dwa lata, nie wiemy kiedy to minęło, jeszcze wczoraj pamiętam, jak martwiliśmy się ciągłymi rozjazdami między Rybnikiem a Łodzią, a teraz jest wizja odebrania wspólnych kluczy do naszego własnego mieszkanka. Nasza relacja ma się jak najlepiej. To spełnienie naszych marzeń i nie możemy się doczekać! Wracamy z nowym rokiem
- zapowiedziała Laura Tarkota.

Jak obiecała, tak też zrobiła i trzeba przyznać, że w styczniu znacznie częściej publikuje.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości