Magda z "HP" pokazała efekt metamorfozy. W takiej długości włosów jest nie do poznania

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Magda z "Hotelu Paradise" pokazała, jak wygląda w krótkich włosach

Magda z "Hotelu Paradise" została zapamiętana jako długowłosa blondynka. Jak się okazało, uczestniczka przedłuża włosy. Właśnie odwiedziła fryzjera i pokazała, jak wygląda w naturalnej odsłonie. Była partnerka Grzegorza pyta fanów, w której długości wygląda lepiej.

Magdalena Gałda jest 18-latką z Rzeszowa. Dziewczyna w wizytówce powiedziała, że uczęszcza do liceum i jest barmanką. Z zamiłowania tworzy makijaże. Magda nie narzeka w życiu prywatnym na zainteresowanie mężczyzn. W przeszłości jej partnerzy ją zdradzali. Uczestniczka show marzyła więc o poznaniu mężczyzny, który otoczy ją swoją opieką i będzie pewny siebie — tak samo jak ona.

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda z "Hotelu Paradise" nosi doczepiane włosy. Jak wygląda naturalnie?

Magda odświeżyła swoją fryzurę. Udała się do salonu, w którym zadbano o pielęgnację jej włosów i pokazała, jak wygląda w naturalnej odsłonie. Magdzie jednak bardzo podobają się długie włosy, więc dość szybko postanowiła jednak ponownie je przedłużyć. Trzeba jednak przyznać, że bez charakterystycznych włosów do pasa, Magda zmieniła się nie do poznania.

"No i jest znowu moja długość, nie mogłam się już doczekać" - napisała na Instagramie.

W której odsłonie wygląda lepiej?

Magda z "HP" w krótkich włosach Źródło: Instagram @madzia.hotelparadise6official
"Hotel Paradise". Jak naturalnie wygląda Magdalena Gałda? Źródło: Instagram @madzia.hotelparadise6official

"Hotel Paradise". Grzegorz o relacji z Magdą. Dlaczego się rozstali?

Wydawać by się mogło, że Magda znalazła w programie swój ideał mężczyzny. Grzegorz jest pewny siebie, potrafi zadbać o kobietę, a przy tym jest stanowczy. Na początku para bardzo dobrze się ze sobą czuła. Później Magda była przytłoczona zachowaniem Grzesia.

- Sytuacja wyglądała tak, że po powrocie Magdy ona się stała strasznie niezrozumiała dla mnie. Zarówno Magda, jak i ta cała sytuacja, która miała miejsce. Magda zaczęła mnie coraz bardziej odpychać. Zauważyłem, że coraz większe zainteresowanie Magdy budził Dawid i po prostu nie wiedziałem, czy jestem jej pewny. Nie chciałem rzucać kulą, ale im bliżej był finał, tym coraz bardziej mnie to zastanawiało i coraz więcej miałem myśli na "tak", niż na "nie" - mówi Grzegorz w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Para nie przetrwała. Grzegorz nie ukrywa swojego rozczarowania.

- Niestety nie wróciliśmy jako para. Bardzo tego żałuję. Bardzo dużym uczuciem darzyłem Magdę. Niestety tak wyszło, że po całej sytuacji finałowej, jak mieliśmy imprezę, Magda totalnie się ode mnie odseparowała. Każdy był w szoku - my, jako najsilniej emocjonalnie związana para, od razu po programie nic, koniec - przyznał uczestnik.

Jednak sentyment pozostał. Mężczyzna nie ukrywa, że był zauroczony telewizyjną partnerką.

Magda jest bardzo fajną dziewczyną, bardzo atrakcyjną, ale wydaje mi się, że jeszcze troszeczkę niedojrzałą emocjonalnie. Natomiast w moim serduszku skradła swoje miejsce i mam do niej bardzo duży sentyment 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości