Mery z "Hotel Paradise" pokazała zdjęcie sprzed lat. Ale się zmieniła!

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Marika Worach jest jedną z barwniejszych uczestniczek "Hotelu Paradise", która prężnie działa w sieci. Ostatnio 23-latka udostępniła na InstaStories swoje zdjęcie sprzed lat. Poznajecie?

Marika "Mery" Worach jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Hotelu Paradise". 23-latka zgromadziła na swoim profilu na Instagramie pokaźne grono fanów. Obserwuje ją już ponad 57 tys. osób. Ale trudno się dziwić. Konto "Mery" tętni życiem. Przedsiębiorcza torunianka serwuje użytkownikom Instagrama sporo wrażeń. Zresztą sami zobaczcie.

"Hotel Paradise". Mery pokazała stare zdjęcie

Mery niemal codziennie, mimo że pracuje na kilku etatach, znajduje czas dla swoich fanów. Odpowiada na ich pytania, nawiązuje do odcinków "Hotelu Paradise", pokazuje zdjęcia z różnych wydarzeń prywatnego życia.

Ostatnio opublikowała archiwalne zdjęcie. Mery ma na nim 19 lat i na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać. Od tamtej pory zmieniła kolor włosów, a jej rysy twarzy stały się bardziej kobiece niż dziewczęce.

Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej
Klaudia El Dursi o zabiegach medycyny estetycznej

Marika Worach z "Hotelu Paradise" na starej fotografii. Poznajecie?

Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie. I zdjęcie Mariki w odmienionej wersji tylko to potwierdza. Dziewczyna w ciemniejszych włosach prezentowała się świeżo i delikatnie. Uwagę zwraca również prawie całkowity brak makijażu. Mery dała się poznać w "Hotelu Paradise" jako kobieta, która nie stroni od mocniej podkreślonego oka, a podczas nagrań do programu niemal nie rozstawała się z konturówką i mocno podkreślającą jej usta szminką.

Jak Wam się podoba Mery w takim wydaniu?

Marika Worach z "Hotelu Paradise" na starej fotografii Marika Worach z "Hotelu Paradise" na starej fotografii Źródło: instagram.com/mery_hotelparadise5_official/

Kim jest Marika Worach z "Hotelu Paradise"?

Marika Worach urodziła się 24 października 1999 roku. 23-latka pochodzi z Torunia, gdzie prowadzi własne studio tatuażu. Ale to nie wszystko. Przedsiębiorcza torunianka ukończyła studia w specjalności technika pojazdów mechanicznych. Dziewczyna nie ukrywa, że motoryzacja jest jej ogromną pasją, ale kocha również sport. Od 6. roku życia tańczy, grała w piłkę nożną i siatkówką. Uwielbia pływać i jeździć na rowerze i to właśnie aktywności fizycznej zawdzięcza swoją smukłą i wysportowaną sylwetkę.

Marika ma również inny ukryty talent. Świetnie gra na ukulele i pięknie śpiewa. W przyszłości chciałaby związać się z muzyką.

Poza pracą w salonie tatuażu, Mery dorabia sobie jako asystentka stomatologa, barmanka i prezenterka podczas transmisji sprzedażowych.

Prawdziwa kobieta renesansu?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/mery_hotelparadise5_official/

Pozostałe wiadomości