Mikołaj z "HP" zbliżył się do Moniki w sypialni. "Wszystko jest nagrane Miki"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Mikołaj z "HP" zbliżył się do Moniki

Monika Schmidt i Mikołaj Grzybowski z 6. edycji "Hotelu Paradise" tworzą przyjacielską relację, choć uczestniczka show oczekuje od partnera pełnego zaangażowania. Chłopak okazał jej czułość w sypialni.

Mikołaj i Monika doskonale się dogadują. Dziewczyna jest wpatrzona w swojego partnera jak w obrazek, ale Mikołaj chętnie spogląda w willi na różne inne kadry. Chłopak myli tropy widzów. Opisaliśmy dwie różne sytuacje, które pokazują, jakie sygnały wysyła Monice, a co naprawdę myśli o tej relacji.

Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak opowiedzieli o kulisach 5. edycji "Hotelu Paradise". Za co są najbardziej wdzięczni?

Mikołaj z "Hotelu Paradise" zbliżył się do Moniki. Nie chciał się do tego przyznać

W "Bonusach z Raju" zobaczyliśmy fragment rozmowy Mikołaja i Moniki.

"Tyle razy uderzyłeś mnie w nocy. A to, że mnie zmacałeś też pamiętasz?" - zapytała Monia.

Chłopak nie kojarzył, o co chodzi.

"Wszystko jest nagrane Miki" - Monika nie odpuszczała tematu.

Mikołaj bronił się, mówiąc, że to był zupełnie inny dotyk niż "macanie". Jego wybranka zachęcała go, aby pokazał, co ma na myśli.

Poniżej kadry z "Bonusów z Raju". Na pierwszym zdjęciu Mikołaj prezentuje, w jaki sposób dotykał Monikę. Na kolejnym widać, jak to dokładnie wyglądało w nocy w ich sypialni.

Mikołaj z "HP" zbliżył się do Moniki Źródło: player.pl
Mikołaj i Monika z "HP" w sypialni. Przełomowy gest Źródło: player.pl

"Hotel Paradise". Mikołaj wybierze Monikę czy Klaudię?

Mikołaj mimo kłótni z Hanią wydawał się bardziej zdecydowany i skupiony na rozwijaniu relacji. Teraz trzyma się blisko Moniki, która z odcinka na odcinek otwiera się na niego coraz bardziej. Dziewczyna już wcześniej w relacji z Adamem czy Grzesiem zwierzała się, że nie chce być traktowana jak "opcja". Mikołaj lawiruje między uczuciami swojej partnerki i swoimi również. Jego zachowanie w sypialni można skontrastować z sytuacją przy barze, gdy rozmawiał z Klaudią. Wyznał jej prawdę o relacji z Moniką.

"Dobrze ci było ze mną w parze?" - zagaił do obecnej partnerki Dawida.

Klaudia odpowiedziała, że chłopak od razu jej się spodobał. Usłyszała od niego komplement, że jest najpiękniejsza ze wszystkich dziewczyn. Mikołaj przyznał, że jego relacja z Moniką opiera się na innych uczuciach.

"Nie ma tej chemii od samego początku. Nie było tego między nami od pierwszego dnia, ale jej osobowość zawsze mnie interesowała. Uważam, że jest ciekawą osobą i to mnie w niej fascynuje, rajcuje" - opowiedział.

Chłopak dodał, że wciąż będzie skupia się na Moni, i to, co powiedział Klaudii, nie zmienia jego nastawienia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości