Monika z "HP" jest zakochana! Pierwsze spotkanie z partnerem było nietypowe

Autor:
Dominika
Kowalewska
Monika Schmidt z "Hotelu Paradise

Monika Schmidt wygrała 6. edycję "Hotelu Paradise". Choć w programie starała się stworzyć relację z Mikołajem, łączyła ich jedynie przyjaźń. Teraz okazuje się, że serce Moniki jest już zajęte! Kim jest tajemnicza miłość uczestniczki "Hotelu Paradise"?

Choć 6. edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca i wszyscy już wiemy, komu tym razem udało się stanąć na Ścieżce Lojalności, widzowie z zainteresowaniem śledzą dalsze losy bohaterów. Dopiero po wielkim finale dowiedzieliśmy się, czy któraś z par przetrwała powrót do rzeczywistości i jakie relacje łączą uczestników po kilku miesiącach od przygody.

Monika Schmidt wygrała 6. edycję "Hotelu Paradise". Na Ścieżce Lojalności stanęła z Mikołajem Grzybowskim. Oboje postanowili być wierni danemu słowu i nie rzucili kulą, wygrywając tym samym 100 tys. złotych do podziału. W trakcie trwania programu Monika próbowała budować relacje m.in. z Grzegorzem i Adamem, jednak dopiero u boku Mikołaja poczuła się pewnie. Widzowie z zapartym tchem śledzili ich związek. Uczestnik kilkukrotnie podkreślał, że z Moniką łączy go przyjaźń, a kobieta wyglądała na zdecydowanie bardziej zaangażowaną. Ostatecznie po powrocie z "Hotelu Paradise" ich relacja pozostała jedynie na stopie koleżeńskiej. Mimo to Monika Schmidt zdradziła niedawno, że jej serce jest już zajęte!

Dalsza część artykułu pod wideo.

Monika z "HP" o relacji z Grzesiem prezydentem. Czy mogli się połączyć?
Monika z "HP" o relacji z Grzesiem prezydentem. Czy mogli się połączyć? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Monika jest zakochana. Kim jest nowy partner uczestniczki?

Internauci spekulowali, że choć relacja Moniki i Mikołaja zmierzała do przyjaźni, był inny uczestnik, z którym kobieta mogła nawiązać bliższą relację. Jednak okazuje się, że choć Monika Schmidt jest zakochana, jej nowym partnerem nie jest ktoś z "Hotelu Paradise"! W rozmowie z serwisem party.pl ujawniła, kto zagościł w jej sercu.

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jest ktoś nowym w moim życiu.  To nie jest nikt z 'Hotelu' ani z żadnych poprzednich edycji też nie. Jest fajnie na razie tak, jak jest. Wszystko zaczyna się układać. Wygrana 'Hotelu', nowa miłość, zawodowo książka, jestem bardzo zadowolona" - zdradziła Monika.

Uczestniczka opowiedziała o ich pierwszym spotkaniu! Monika poznała mężczyznę na rynku we Wrocławiu. Wówczas poprosił ją o zdjęcie. Jak się okazało - nie wspólne.

"To było takie śmieszne. We Wrocławiu podszedł do mnie i zapytał, czy może zdjęcie. I ja tak: 'O, taki fajny chłopak ogląda "Hotel Paradise"' i chciałam zrobić a on: 'Nie, nie czy ty byś mi zrobiła zdjęcie tam na ratuszu'. A ja: 'Ooo to już do widzenia', a on, że nie jest z Wrocławia. I tak chciałam szybko uciec, ale zaczęliśmy rozmawiać i on czy jak będzie jeszcze raz we Wrocławiu to, czy może liczyć na takie ładne zdjęcia, a ja że ok" - opowiedziała Monika.

Nowo poznany mężczyzna nie oglądał "Hotelu Paradise", toteż nie znał uczestniczki.

"Podałam mu numer telefonu i Instagrama, bo zobaczyłam, że nie zna mnie. Przy nowych znajomościach staram się nie mówić: 'Ej, jestem z Hotelu', bo też nie jestem żadną gwiazdą, żeby od razu się tym chwalić" - dodała.

"Hotel Paradise". Monika o relacji z Grzegorzem

Monika w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że było za późno na utworzenie relacji z Grzegorzem - zwanym w programie prezydentem. Choć mężczyzna wyraźnie był nią zainteresowany, kobieta wolała nie ryzykować.

- Nie ukrywam, że bardzo dobrze nam szło w parze z Mikołajem. I tam choćbym chciała coś zmienić, musiałabym naprawdę się zakochać, zauroczyć, poczuć coś więcej, że powiedziałabym: "dobra Miki zmieniamy parę". Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy taką relację nawiązali już po programie. Bo mam cudowny kontakt z Grzesiem. Oczywiście nie mogę jeszcze zdradzać, co się dzieje między nami, ale to jest wspaniały człowiek - przyznała Monika Schmidt.

Teraz już wiemy, że choć nic nie stało na przeszkodzie, to nie Grzegorz zawrócił kobiecie w głowie. Co ciekawe, rodzina Moniki długo nie wiedziała, że ta wygrała "Hotel Paradise"! O tym więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Monika Schmidt z "HP" ukrywała prawdę przed rodziną

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

Pozostałe wiadomości