Programy

"Hotel Paradise". Niespodziewany powrót jednej z uczestniczek. "Tylko nie to"

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
"Hotel Paradise". Kuba stanie przed trudnym wyborem

Ostatni odcinek "Hotelu Paradise" rozpoczął się od randki Konrada i Anity, oraz Grzegorza i Laury. To jednak pikuś w porównaniu z tym, co stało się podczas Puszki Pandory. Niespodziewany powrót jednej z uczestniczek wprowadził spore zamieszanie. Co zmieniło się w hotelu?

Laura, Grzegorz, a także Konrad i Anita wybrali się na randkę w jedno z najbardziej malowniczych miejsc na ziemi. Grzegorz zapewniał Laurę, że chciałby zostać z nią w programie i tworzyć parę do końca, co spodobało się Laurze i również wyraziła taką ochotę.

"Hotel Paradise". Kłótnia Mariki i Konrada nadal trwa

W hotelu w tym czasie część uczestników wcielało się w nie swoje role, w tym m.in. Grzegorz w Klaudię El Dursi. Po powrocie uczestnicy nadal "bawili się" w "Hotel Paradise" i grali różne postaci. Przed Puszką pandory Eliza miała wrażenie, że ktoś odpadnie, jednak szybko przekonała się, jak bardzo się myliła. Zanim jednak do tego doszło, uczestnicy musieli odpowiedzieć na kilka pytań.

Konrad i Marika pokłócili się podczas odpowiedzi na pytania, co nie zaskoczyło nikogo z uczestników. Co ciekawe, Kasper powiedział, że gdyby musiał wybierać, chciałby stworzyć parę z Anitą, a Anita nie zapewniła Konrada, że to właśnie z nim chce być w programie.

W końcu Kasper przeczytał pytanie do Dominiki. Skonsternowani uczestnicy uznali, że ktoś się pomylił i jest to pytanie do Mariki. Kiedy ta zaczęła odpowiadać, w hotelu pojawiła się... Dominika. Jak się okazało, uczestniczka wróciła, a na minę Kuby i Oliwii czekali wszyscy.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Hotel Paradise". Dominika wróciła do hotelu

Dominika nie ukrywała, że spodziewała się, że Kuba będzie na nią czekać, a zamiast tego dowiedziała się, że między nim a Oliwą doszło do zbliżenia. Dominika była bardzo zaskoczona, jednak więcej dowiedziała się po zakończonej Puszce Pandory.

Okazało się, że Dominika nadal chciałaby tworzyć parę z Kubą, a zła jest na Oliwię, ponieważ "kobieta kobiecie nie robi takich rzeczy". Internauci byli nieco zdziwieni, jak i sam lektor, że Kubie, który spowodował całą tę sytuację, upiekło się.

Dominika porozmawiała na osobności z Kubą, a później z Oliwią, jednak swojego zdania co do Kuby nie zmieniła. Oliwia także zaczęła się martwić, ponieważ Kuba powiedział jej, że nie wie, jaką ma podjąć teraz decyzję. Porozmawiała z Elizą i Jayem na ten temat i wyznała, że nie chce być dłużej w hotelu, jeśli miałaby być z kimś innym w parze.

Kuba jednak powiedział Oliwii, że chciałby z nią zostać. Zobaczymy, jaką decyzję podczas Rajskiego Rozdania podejmie Kuba.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości