Programy

Kuba i Oliwia z "HP" zamieszkają razem! Znamy szczegóły przeprowadzki

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Oliwia i Kuba z "Hotelu Paradise"

Oliwia i Kuba poznali się w 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć mało kto dawał im szansę na stworzenie udanej relacji w życiu poza hotelem — udowodnili złośliwym, że byli w błędzie. Wciąż tworzą zgrany duet, a niedługo również zamieszkają razem. Wiemy, gdzie będą mieszkać i czy stresują się przed kolejną zmianą w życiu.

Życie lubi zaskakiwać. I zaskoczyło tych dwoje. Kuba Sobczak i Oliwia Gruszecka poznali się w Panamie w 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć ich droga do raju była kręta i wyboista - w końcu znaleźli przytulną polanę, na której postanowili zbudować dom. Wspólny. Szczegóły poniżej.

"Hotel Paradise". Relacja Oliwii i Kuby wchodzi na kolejny etap!

Choć nie wszyscy wróżyli im miłość aż po grób - Oliwia i Kuba mają się świetnie i właśnie postawili kolejny krok w relacji. Para już niedługo wspólnie będzie prowadzić gospodarstwo domowe.

- Inicjatywa była obustronna ze względu na to, że nie wyobrażamy sobie żyć wspólnie na odległość. Jest to bardzo męczące na dłuższą metę, dlatego postanowiliśmy wspólnie zamieszkać ze sobą - mówi nam Kuba. i tłumaczy, dlaczego wybrali Warszawę, a nie Koszalin.

- Zaważyły głównie możliwości. Mieszkam w Koszalinie. W moim mieście rodzinnym nic się nie dzieje i dla osób młodych i chcących się rozwijać, jest to po prostu kiepskie miejsce. Oliwka pochodzi z Warszawy, więc oczywistym wyborem była stolica. Dużo się dzieje, ciągle jakieś eventy i mamy tam dużo znajomych. Pod względem przyszłościowym też same plusy. Oliwia z bratem mają jeszcze jedno mieszkanie w Legionowie po swoim dziadku. Jesteśmy na etapie odświeżania mieszkania i tam właśnie na chwilę obecną będziemy mieszkać - wyjaśnił.

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Co słychać u Oliwki i Kuby?

Czym Kuba będzie się zajmował po przeprowadzce do Warszawy? Zdradził nam tajemnicę.

"Z Oli planujemy mocno pójść w stronę social mediów. Dodatkowo będą pracował jako trener personalny i będę także prowadził swoich podopiecznych online" - mówi.

Kuba Sobczak wyznaje, że choć zdaje sobie sprawę z tego, że przeprowadzka wiąże się nierozerwalnie ze stresem, jest do niego przyzwyczajony.

- Zawsze zmiana zamieszkania wiąże się z delikatnym stresem i obawą, ale jestem przyzwyczajony, bo w swoim życiu zaliczyłem już bardzo dużo przeprowadzek, w tym jedną do większego miasta. Mieszkałem w Barcelonie. Co do mieszkania razem, to nie mam obaw, ponieważ Oli przyjeżdżała do mnie cały czas do Koszalina, więc przywykliśmy do tego i ciężko nam było osobno - zaznacza.

A co na to rodzice?

- Moja mama wolałaby mnie mieć na miejscu, bo mocno za sobą tęsknimy, ale da radę i cieszy się, że będę mógł się spełniać. Tata nawet ostatnio zażartował, że da mi nawet na bilet, żebym już pojechał (śmiech). Ostatnio miałem wypadek samochodem roboczym i naraziłem go na koszta. Stąd ten żart - opowiada.

Para planuje zamieszkać razem już pod koniec września. Choć nie mają w nowym mieszkaniu telewizora, zapowiadają, że 6. sezon "Hotelu Paradise" będą oglądać na Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/oliwia_hotelparadise5official/

Pozostałe wiadomości