Programy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - znamy wszystkie pary! Tak wyglądały śluby uczestników

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - poznaliśmy pary

W 3. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy trzy pary, które zostały do siebie dobrane. Kto został do kogo dopasowany? Czy się sobie spodobali? Tak wyglądały ich śluby! 

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiecz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . W 3. odcinku programu dowiedzieliśmy się, jak przebiegły śluby uczestników i kto został dobrany do kogo. Przeczytajcie koniecznie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta i Patryk
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta i Patryk Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Jedną z par, którą dobrali w programie eksperci jest Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko.

37-letni Patryk Aniśko był w związku małżeńskim przez 6 lat. W nieoczekiwanym momencie jego żona złożyła pozew rozwodowy. Patryk mieszka z rodzicami, gdyż remontuje swoje nowe mieszkanie. Mężczyzna pracuje w Niemczech jako operator wózka widłowego i pomaga tacie jako elektryk w szczecińskim szpitalu. 37-latek przyznał, że w poprzednich relacjach niezbyt się angażował.

"Tutaj chciałbym się postarać" - przyznał otwarcie, dodając, że zrobi wszystko, aby jak najlepiej spędzić czas z żoną w programie, nawet jeśli miałoby im nie wyjść.

Czekając na partnerkę, Patryk bardzo się denerwował, jednak kiedy tylko zobaczył Martę, emocje opadły. Kobieta bardzo przypadła mu do gustu.

"Pomyślałem, że bardzo ładna dziewczyna" - powiedział o 38-latce z Podbeskidzia.

"Gdy spojrzał na mnie, to zobaczyłam bardzo sympatyczną, miłą twarz, przystojnego chłopaka" - skomentowała z kolei Marta.

Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna i Przemek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna i Przemek Źródło: Player

W 3. odcinku 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Przemysław Wereszyński został mężem Justyny Hołubowicz.

Przemysław Wereszczyński ma 28 lat i pochodzi z Poznania. Z zawodu jest inspektorem BHP. Justyna Hołubowicz ma 31 lat i pochodzi z Gołdapi, ale na co dzień mieszka w Warszawie. Jest rękodzielnikiem. Ma własną firmę i tworzy biżuterię z modeliny.

Na początku ceremonii było widać, że Przemek bardzo się stresuje. Mężczyzna jest pełen obaw. Gdy zobaczył swoją żonę, odetchnął z ulgą i uśmiechnął się. Chociaż było widać, że partnerka spodobała mu się, to nie chciał orzekać pochopnie, czy "jest ok, czy nie". Śmielsza w wyrażaniu opinii była Justyna, która otwarcie powiedziała, że lubi brunetów w okularach z zarostem.

"Nie miałam oczekiwań pod względem wyglądu, ale Przemek jest w moim typie" - powiedziała zadowolona.

Kiedy mężczyzna poznał bliżej swoją żonę, przyznał, że jest "super".

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta i Maciej
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta i Maciej Źródło: Player

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak to kolejna para, którą połączył program "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna próbował rozładować napięcie śmiechem, który w pewnym momencie trudno było mu opanować. - Emocje sięgały zenitu - ocenił. Para pobrała się i z uśmiechem rozpoczęła nowy rozdział w życiu.

Marta Podbioł ma 32 lata i pochodzi z Katowic. Jest mamą dwuletniego synka Rysia. Zgłosiła się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia", bo liczy na to, że znajdzie kogoś, kto pokocha zarówno ją, jak i jej syna. 37-letni Maciej Mikołajczak jest po rozwodzie, a jego małżeństwo nie trwało długo. Ceni sobie przebywanie w domu, mówi o sobie, że jest osobą bardzo rodzinną i z poczuciem humoru. Jest kierowcą ciężarówki i sporo czasu spędza w pracy.

Maciej na ślubie był bardzo zestresowany. Sytuację próbował rozładować napadami śmiechu.

"Zaskoczyło mnie, czemu on się tak śmieje. Potem zrozumiałam, że może to ze stresu" - komentowała Marta.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kto z kim wziął ślub? Pary

  • Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak
  • Marta Milka i Patryk Aniśko
  • Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości