"Hotel Paradise". Oliwia pokazała zdjęcie z mamą. Są podobne?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
"Hotel Paradise 5". Oliwia Gruszecka

Oliwia Gruszecka z 5. edycji "Hotelu Paradise" podzieliła się ostatnio zdjęciem na Instagramie, które wywołało spore poruszenie wśród fanów programu. Uczestniczka pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Widzicie podobieństwo?

Oliwia Gruszecka dała się poznać widzom w ostatniej edycji "Hotelu Paradise", do którego dołączyła po kilku odcinkach razem z Mateuszem. Niestety, nowy uczestnik nie miał tyle szczęścia i szybko opuścił program, w przeciwieństwie do Oliwii, która całkiem dobrze się w nim odnalazła.

Oliwia Gruszecka pokazała zdjęcie z mamą

Oliwia szybko została sparowana z Kubą, a ich relacja nabierała tempa. Oboje mówili, że czują się ze sobą dobrze, do czasu, aż do hotelu weszła nowa uczestniczka Dominika. Kuba na początku zapewniał Oliwię o swoich uczuciach, jednak dość szybko zmienił zdanie, deklarując Dominice, że to właśnie ją wybierze na Rajskim Rozdaniu.

Oliwia nie kryła rozczarowania swoim parterem, dlatego została w parze z Sevagiem. Niedługo później do programu dołączył Konrad, który sporo namieszał wśród uczestników. Do tej pory to Oliwia i Sevag chcieli tworzyć parę, jednak nowy mężczyzna w hotelu wszystko zmienił. Ostatecznie to Oliwia jest z Konradem, a Sevag z Wiktorią.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Oczy macie te same"

Oliwia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz w czasie Świąt Wielkanocnych uczestniczka postanowiła zaskoczyć internautów i pokazać zdjęcie z mamą.

Do zdjęcia Oliwia dodała podpis:

"Moja mami. Najpiękniejsza kobieta na świecie" - czytamy.

"Hotel Paradise". Oliwia pokazała mamę
"Hotel Paradise". Oliwia pokazała mamę "Hotel Paradise". Oliwia pokazała mamę Źródło: Instagram

Internauci uważają, że Oliwia jest podobna do mamy. Zwrócili uwagę na oczy.

"Piękna mama, pozdrowienia", "Oczy macie takie same", "Włosy, oczy, widać podobieństwo", "Wszystkiego dobrego dla was" - pisali.

Przypomnijmy, że Oliwia ma 22 lata i pochodzi z Warszawy. Jest tancerką, od lat trenuje hip-hop i new age. Taniec daje jej prawdziwe szczęście. Konkretna, twardo stąpająca po ziemi kobieta. Nie toleruje prostactwa, obojętności i braku szacunku do drugiego człowieka. Jest dumna ze swojej nieustępliwości i dążenia do celu. Ma wysokie mniemanie na swój temat. Od partnera i znajomych oczekuje przede wszystkim szacunku. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Hotel Paradise

Pozostałe wiadomości