Wielkie powroty w "Hotelu Paradise". Nowi mieszkańcy willi mogą namieszać

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 5"

"Hotel Paradise" kolejny raz zaskoczył widzów i uczestników. Decyzją Wiktorii panamski raj opuścił Kasper. Decyzją Kaspra swoją przygodę w programie zakończyła Nicola. I gdy wszyscy już odzyskiwali wiarę w lepsze jutro, Klaudia El Dursi ponownie postanowiła namieszać.

Widzowie i fani programu ostatnie odcinki oglądali z wypiekami na twarzy. Nagłe zwroty akcji spowodowały, że z hotelu wymeldowały się osoby typowane na wygranych. Niestety, Michał coraz bardziej zadomawia się w singlówce a Sevag, choć ma parę, kolejny raz czuje się opcją dodatkową, a nie świadomym i chcianym wyborem. 

"Hotel Paradise 5". Co wydarzyło się w 31. odcinku?

Wieczór po Rajskim Rozdaniu dla uczestników hotelu zakończył się pod znakiem spięć. Kolejny raz prowodyrem niesnaski była Eliza, której wyraźnie nie spodobało się, że Oliwia rozmawia z Jayem. Powiedziała, że jej nie ufa, choć nie podała powodu tych słów. Wywołała tym samym u nowej partnerki Konrada morze łez. Po chwili jednak się zreflektowała i dziewczyny przytulając się nad basenem, uzgodniły, że nie będą drzeć ze sobą kotów. 

Wiktoria po wyeliminowaniu Kaspra przeżywała swoją małą, wewnętrzną żałobę. Wielokrotnie zapewniała już, że nic do niego nie czuje i nie przeszkadza jej jego nowy i szybko postępujący związek z Karoliną. Rzeczywistość okazała się inna. Została z Sevagiem ze względu na solidarność i strach, że Kasper kolejny raz zostawiłby ją dla innej uczestniczki. 

"Hotel Paradise". Luiza szczerze o nowej edycji. Wiemy, komu kibicuje
"Hotel Paradise". Luiza szczerze o nowej edycji. Wiemy, komu kibicuje

"Hotel Paradise 5". Kto wróci do programu?

W 31. Odcinku "Hotelu Paradise" nastąpił długo oczekiwany przez widzów moment. Pierwsze powroty do panamskiej willi. Klaudia El Dursi przedstawiła nowego uczestnika, Grzegorza, który od razu udał się na dwie randki w ciemno. Na ich podstawie mógł wybrać, z którą z dziewczyn wejdzie w grono szczęśliwych uczestników programu. Wybierał między Klaudią a Mariką i to właśnie z tą drugą rozmowa wydawała się bardziej naturalna. 

Marika, jako wielka wygrana weszła do hotelu z uśmiechem na ustach. Wprost proporcjonalnie do jej szczęścia zmieniał się nastrój Dominiki, która wiedząc o przeszłości Kuby, zaczęła poważnie obawiać się o swoją pozycję w grze. Jak dalej potoczą się losy uczestników? Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do czwartku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości