Szahira z "HP" pokazała efekt walki o lepszą sylwetkę. Fani: "Co za wynik! Robi wrażenie"

Szahira z "Hotelu Paradise" pochwaliła się sylwetką
Szahira z "Hotelu Paradise" pochwaliła się sylwetką
Źródło: player.pl
Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise 6" rozpoczęła walkę o upragnioną sylwetkę. Dziewczyna ćwiczy pod okiem trenera personalnego i już pochwaliła się efektem swoich zmagań. Uczestniczka show jest naprawdę przejęta swoim sukcesem. Pokazała zdjęcie z mierzenia obwodu. Sprawdźcie, ile centymetrów udało jej się zgubić. 

Szahira Bisiorek już w programie wyznała, że rok temu ważyła 93 kilogramy. Dziewczyna walczyła ze swoimi kompleksami, które odezwały się już pierwszego dnia w willi. To Grzegorz sprawił jej przykrość swoim bolesnym komentarzem. Jednak uczestniczka show ma w sobie wolę walki i podjęła próbę zrzucenia zbędnych kilogramów. Idzie jej całkiem nieźle. Zobaczcie sami.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Szahira pokazała odmienioną sylwetkę

Szahira opublikowała na Instagramie post, w którym chwali się pierwszym sukcesem.

Chciałabym oficjalnie Was poinformować o moim sukcesie! Przygodę z Olivierem zaczęłam 3 tygodnie temu, niestety ze względu na moje prywatne sprawy całkowicie oddana w 100% treningom byłam około 2 tygodni. Efekty? Rewelacyjne! Po pierwszym mierzeniu obwodów mamy wynik -15 cm!!! Coś wspaniałego, wczoraj prawie płakałam na tej siłowni ze szczęścia. Dawno nie czułam się taka spełniona i dumna
- napisała.

Uczestniczka "HP" przyznała, że szczęście często miesza się z negatywnymi emocjami, ale tak właśnie wygląda droga do celu.

"Widzicie na bieżąco i jesteście świadkami mojej metamorfozy, ciężkiej pracy, wzlotów i upadków. Nie jest łatwo, ale w drodze o marzenia musi być pod górkę" - dodała.

Szahira ma wsparcie fanów, którzy z podziwem przyglądają się jej treningom.

"Robi wrażenie. Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!" - piszą fani.

"Omg!!!! Co za wynik! Tak wytrwałej i wspaniałej kobiety drugiej nie znam!" - czytamy w komentarzach.

Szahira z "HP" o swojej wadze i kompleksach

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Szahira wyjaśniła, dlaczego w programie sama poruszyła temat swojego wyglądu. Chciała uniknąć komentarzy za jej plecami.

"Ja nadal mam kompleksy, bo nie mam wysportowanego ciała. Oglądałam poprzednie edycje i dziewczyny miały super figury [...] Bałam się bardzo hejtu, odbioru i właśnie tego, że zrobią ze mnie ofiarę, a ja po prostu mówię, jaka jest moja historia. Bardzo nie chciałam jakichś komentarzy cichych albo dogryzania, jeżeli ktoś nie wie, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Może przez to gdzieś tam nie wpadłam facetom w oko, bo być może nie miałam tej figury, która jest gdzieś tam pożądana" - stwierdziła w materiale specjalnym "Hotelu Paradise", który jest dostępny w serwisie YouTube.

Szahira z "Hotelu Paradise" pokazała, jak wyglądała przed wejściem do programu
Szahira z "Hotelu Paradise" pokazała, jak wyglądała przed wejściem do programu
Źródło: Instagram @szahira.hotelparadise6

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości